Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elektromos cigaretta terhesség...

Elektromos cigaretta terhesség alatt? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Barátnőm erős dohányos (napi 2 doboz) és most kiderült, hogy babát vár. Természetesen le akar szokni, de nem megy könnyen, ezért a doki elektromos cigit ajánlott neki. Ti próbáltátok már? Mi a véleményetek?
2011. aug. 30. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Az mi? elmondod?
2011. aug. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
sztemj o ötlet de ne nyilvánosan szivja mert olyan mint az igazi kinézetre. mindenesetre a mozdulat hopgy rágyujt, az olyan, bár nikotin nincs benne csak vizpára. probálja ki, de kár hgy ez nekem nem jutott eszembe mikor terhes voltam, iszonyat szenvedtem cigi nélkül.-
2011. aug. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
sya!!kezdenem ott hogy en is cigiztem terhessegem elott .,igaz nem voltam nagy dohanyos .,de amint meg tudtam hogy terhes vagyok azzonnal le altam vele.,,,parom aki szinten le akart szokni a dohanyzasrol o is meg vette maganak ezt az elektromos cigit,.ami mint ki deruly .,ugyan ugy karos .,mert tiszta nikotint tudozol le .,szoval en is ki probaltam de csak egy szivasig mentem el .,aztan meg kerdeztem az orvosomat .,hogy esetleg nem -e art a babamnak .,azt hozza teszem hogy nem azert kerdeztem meg az orvosomat mert barmelyiket is szivni akartam .,csak ra kerdeztem mivel erdekelt.,.,es bar emberek nagy resze be veszi hogy ettol le tud szokni ,.de nem ajanlott .,terhes noknek .,es azota sem gyujtottam ra es mar nem is latom ertelmet szules utan hogy ra gyujtsak .,annal jobban feltem a kicsikemet ..36 +2 napos khm
2011. aug. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A szomszéd csajszi ezzel szokott le végérvényesen, és meglehetősen rövid idő alatt, pedig nem volt állapotos, - ami elég nagy akaraterőt ad. Szerintem a napi 2doboznál bármi jobb. Én eddig úgy tudtam, hogy az elektromos nem káros az egészségre, csak imitálja az eredeti cigarettát, használatakor pára képződik.
2011. aug. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nikotin van abban is, az se egészséges, de sokkal kevésbé káros, mint a rendes cigi, abban ugyanis a szénmonoxid és a kátrány az, ami igazán gáz. És füstje ugye, mert nem véletlenül mondják, hogy a passzív dohányzás még károsabb, mint, ha te szívod... Az e-ciginek a "füstje" vízgőz, és nikotint is jóval kisebb mennyiségben tartalmaz. Kátrány, szénmonoxid pedig egyáltalán nincs benne. Ha nem tud hirtelen leszokni, akkor ez százszor jobb, és még a leszokás miatti idegességet, feszültséget is csökkenti. Nekem párom szívja ezt, hogy a gyerekek mellett (persze kimegy, de akkor is érezni lehetett a ruháján utána :P ) ne füstöljön.
2011. aug. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan használhatja, csak pára, gőz. van persze olyan oa aminek van némi nikotontartalma, de ne olyan vegyen. a férjem ezt szívja, ezzel szokott le, egyik napról a másikra. neki profi cucca van, kimondottan jóillatú aromákat használ, mentolosat, kávésat, stb...
2011. aug. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2011. aug. 31. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!