Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bármilyen fejlődési rendellene...

Bármilyen fejlődési rendellenességet a terhesség milyen korai szakaszában lehet legkorábban kimutatni, úgy hogy még esetleg lehet cselekedni?

Figyelt kérdés

Mert félek, ha legközelebb megyek az orvosomhoz, ami a 8 hetben lesz, az már késő lenne. És én még azon felül sajna epilepsziás is vagyok.

6 hetes kismama


2008. máj. 26. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden uhon megvan, hogy mit néznek, de senki nem vállal garanciát semmire.

Ha elolvasod a papírt, amit aláírsz a dokinál, abban is az van, hogy a vizsgálat nem zárja ki, hogy valami nem észlelehtő gond legyen.

A 12 hetes uhon néznek először sokmindent, amit ki lehet szűrni, aztán 16 hetesen az afpn, majd 18 hetesen a genetikai uhon. De pl az epilepszia idegrendszeri gond-ha jól tudom, ezt szerintem nem tudják kiszűrni.

Ne félj, nem szabad erre gondolni, minden rendben lesz.

Ne rettegd végig a terhességet, élvezd, hamar elmúlik...

ha olyan gond van, bármikor cselekednek, de nem lesz, hidd el, higgy benne, és minden oké lesz:-)

2008. máj. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8 hetes még nem sok mindent látni, úgy értem, hogy szerveket még nem nagyon. Ilyen korban még csak azt látni, jól tapadt-e meg, van-e szívhang. De ne aggódj! 15 hetes kismama
2008. máj. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Cselekedni" egészen a 24. hétig lehet - de mivel baromi ritkán van rá szükség, szerintem felesleges ezen agyalnod. Az epilepsziához mondjuk nem értek.
2008. máj. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 12 hetes kismami vagyok. Nekem azt mondta a doki, hogy a 21.hétig lehet elvenni a babát, ha baj van. Addig is van vizsgálat a 12., 16. héten, meg talán még egy utána, de arra most nem emlékszem. Szerintem ne izgulj!!! Én a 14-15. hétre tervezek egy 4D uh-t, azon is sok minden ki fog derülni. A lényeg, hogy ne izguld túl magadat, mert azt érzi ám a babó!!! Vigyázz magadra
2008. máj. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!