Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amniocentézis után mikor...

Amniocentézis után mikor telefonálnak ha gond van?

Figyelt kérdés
Múlt hét hétfőn,Nov.12-én voltam Debrecenben amniocentézisen.Dec.4-én kell visszamennem.Az érdekelne,hogy ha gond van a kisbabámmal,akkor mennyi idő után szólnak telefonon?Nagyon ideges vagyok,alig tudok aludni.29 éves vagyok és rossz AFP miatt kellett mennem.1/112-es kockázattal a 21-es triszómiára.AFP értékeim:AFP:0.89,HCG:1.51,SP1:3.73,PAPP-A:1.11

#amniocentézis #amniocentézis Debrecen #amniocentézis eredmény
2012. nov. 20. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg 10-14 nap kell hozzá, hogy legyen eredmény, ha akkortájt nem hívnak, akkor jó az eredmény! De ne aggódj! Én is most csináltam végig 1/130 kockázattal és semmi baj nem lett!
2012. nov. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen,kèt hèt után ha nem telefonálnak akkor nincs baj,èn tavaly csináltam ezt vègig 1/67 kockázattal down kórra.Most 14 hónapos,teljesen egèszsèges.Ne aggódj,nem lesz semmi baj
2012. nov. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, az én AFP-m még a tiédtől is sokkal rosszabb volt 1/20 kockázat 21-es triszómiára!

Szintén Debrecenben volt a magzatvíz vizsgálatom és nekem azt mondták, hogy 2 hét múlva hívnak ha valami baj van.

Ha 2 hét és egy-két nap eltelik és nem hívnak akkor biztos, hogy nincs semmi!

DE egyébként is biztos, hogy nem lesz semmi baj!!! Nézd meg az én eredményem milyen rossz volt, és minden rendben van, akkor ez nálad sem lehet másként!!!

Tudom, őrület a várakozás, és minden nap egy örökkévalóság, de el fog telni, és akkor megnyugodhatsz, hogy minden rendben a kicsikéddel!

A legjobbakat kívánom Neked!

2012. nov. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a biztatást!Nehéz ez a várakozási időszak,de remélem,hogy nem lesz semmi gond.
2012. nov. 20. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!