Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortusz? Mit tegyek?

Abortusz? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

9 hetes terhes vagyok. A párom nem akarja a babát, én viszont nem szeretnék gyilkos lenni. A párom azt mondta, ha megtartom, elhagy.

Anyagiakkal nincs gond.

Hogy döntenétek a helyemben?



2012. nov. 27. 18:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/99 anonim ***** válasza:
94%
Biztos,hogy nem az abortusz mellett döntenék.Már csak azért is,mert nem tudnék a párom közelébe lenni többet,ha a gyerekünket meg akarná öletni.
2012. nov. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/99 anonim ***** válasza:
96%
Ha a "párom" ilyen mondana, én hagynám el gondolkodás nélkül.
2012. nov. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/99 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincsen komoly akadálya és oka annak hogy megtartsátok akkor azzal a lendülettel pakolnék és elhagynám. Egy ilyen ember nem is érdemli meg a gyerekét és téged sem!!
2012. nov. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/99 anonim ***** válasza:
93%
Nekem sajnos volt abortuszom, fiatal voltam még és teherbe estem. Ma már van egy 2,5 éves lányom, de a mai napig eszembe jut az a másik szegény kisbaba.... Inkább egyedül neveld fel a gyereket, mint egy ilyen pasival maradj együtt!!!! Én nem vetetném el!!!
2012. nov. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/99 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én megtartanám főleg ha azt írtad anyagiakkal nincs gond és segítséged is van esetleg szülők stb és persze ha úgy is érzed... Ha ez miatt elhagy hát menjen! Nem nagyon érdekelne de ez az én véleményem! Üdv 27hetes kismama
2012. nov. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/99 anonim ***** válasza:
0%
kamu, tipikus troll kérdés, amivel össze lehet ugrasztani a népet. főleg, hogy kb semmi körülmény nincs leírva (terveztétek-e stb).
2012. nov. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/99 anonim ***** válasza:
100%
ha tudod vállalni egyedül a picit, akkor gondolkodás nélkül pakolnék össze, és mennék el. vagy ha a tiéd a lakás, akkor őt paterolnám ki, de nagyon gyorsan!!
2012. nov. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/99 A kérdező kommentje:
Nem akartuk a picit. Nem élünk együtt és nem kamu kérdés.
2012. nov. 27. 18:35
 9/99 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, sajnos az a tapasztalat: ha elveszik a gyerek, akkor is szétesik a pár.. Ha megmarad és már látja az apuka (milyen aranyos), megváltozhat, megbánhatja és visszatérhet hozzátok. HA nincs viszont már nem lehet megbánni sem. Itt a 8-as "Hazardteam" hozzászólást olvasd el, nagyon tanulságos:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__3..

2012. nov. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/99 anonim ***** válasza:
66%

ha tényleg nem kamu. és nem akartátok. akkor miért csodálkozol a párod reakcióján? nyilván azért nem akarta, mert nem készült még fel rá (most az tök mindegy, hogy csak simán ki akarja élni magát, vagy más dolgok kerültek nála előtérbe). ha külön éltek, akkor mostantól össze kéne cuccolnotok, a gyerek meg egy egész életre vállalt felelősség. nyilván nőként más ezt megélni, mert benned növekszik egy új kis élet, de egy pasi, akit nem befolyásolnak ilyen "testközeli" dolgok, nagyon megrémülhet a hirtelen jövő felelősségtől.

az meg, hogy mit csinálsz, teljes mértékben a te döntésed. bár nem tudom, mit vársz a gyiktól, itt majd tipikusan 2 féle kommentelő lesz: az egyik védi a gyereket és ki akarja dobatni veled a pasit, a másik meg elvetetné és együtt maradna. aztán ők majd dobálják egymásra a sz.rt. de ebben senki nem határozhat helyetted, csak te érezheted, hogy mi az, ami igazán fontos.

2012. nov. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!