Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zala megyei anyukák, Zalaegers...

Zala megyei anyukák, Zalaegerszegi kórház! Vélemények melyik a jobb nőgyógyász Vörös Zéta, avagy Horváth Tihamér? 4. babámat várom, és nem vagyok biztos a döntésemben ki legyen a fogadott orvosom!

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem Vörös Zéta volt az orvosom, kétszer szültem nála, én csak jót tudok róla mondani. Első szülésem sima volt, a második császár, egyiknél sem volt semmi gond. Zétának annyi a "hátránya", hogy nem csinál ultrahangot, a magánrendelőjében sincs, míg a Tihamér az újságban is hirdeti magát, hogy csinál 4D-t. Én is végigzongoráztam, hogy ki legyen a dokim, végül kettő között vaciláltam, a Kádasi és a Zéta között, végül a Zétát választottam. Mivel a második fiam születése előtt be kellett feküdnöm és három hetet bent voltam szülés előtt elég jó rálátásom volt a dokikra, hát mit ne mondjak a többségnek, főleg az idősebbeknek elég fura stílusa van. Ha kérdésed van, írj.
2012. nov. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én hármat szültem a Zétánál. A Kádasiról is sok jót hallottam.
2012. nov. 27. 23:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezhetem, akkor miért gondolkodsz? Én ha szülnék még, akkor ismét a Zétát választanám. Szerintem az összes közül ő a legemberségesebb, legnormálisabb.
2012. nov. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy a Zéta szakmailag nem annyira jó,ezt ott dolgozó mondta.A Tihamér sokat kér(azt hiszem 10e körül van egy terhesgondozás)de szakmailag nagyon jó.
2012. nov. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem mindkét terhességem problémás volt, illetve az első nem, mert nem tudtam, hogy gond van. A 32. hetes ultrahangon észre kellett volna venni, hogy keringési gond van, de sem a Tihamér, sem a Kovács Lajos nem vette észre, holott mindenki őket isteníti. A második babánál előjött ugyanez a probléma, de itt szerencsére a Regényi volt ultrahangon, meg a Németh Gábor, mondták is, hogy ez van és be is kellett feküdnöm. Lehet, hogy a Tihamér szakmailag jó, viszont több ismerősöm is van, aki hozzá járt és oké, hogy nem volt gondjuk, de azért 10.000,- forintért már elvárható lenne, hogy normálisan beszéljenek az emberrel, mert ránézzenek szülés után. Na, mindegy. Kinek a pap, kinek a papné. Akkor már inkább a Kádasihoz menj, ha a Zétánál nem szeretnél még egyszer szülni. A barátnőm is nála szült, minden oké volt.
2012. nov. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 tkata81 ***** válasza:

Én az 1. babámat várom, Zéta az orvosom és eddig maximálisan meg vagyok elégedve. pedig nekem is problémás a terhességem, volt kórház is, áll görcsök stb. de bármikor kereshetem, mindig megnéz ha kis gondom is van, szóval azt érzem, nem hagyna cserben ha valami történne. sajnos uh-ja nincs, ez tényleg rossz, de minden más téren tökéletes. én is beleláttam a dolgokba, mikor bent voltam a kórházban, minden szobatársamnak fogadott orvosa volt, és az enyém volt az egyetlen aki minden nap bejött, megnézte hogy vagyok. a többiekre egy hétig rá sem nézett az orvosuk!

Jó babavárást!

31hkm

2012. dec. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 évi82 válasza:

sziasztok !

Én most vagyok 27 hetes km ,és a Zéta az orvosom ,eddig sok véleményem nincs róla magánrendelőjébe járok ,mivel nem volt semmi gond eddig 4 hetente találkozok vele ,kicsit azért félek mivel hallok negatív véleményt is róla :) kiváncsi vagyok a véleményekre aki nála szült :)) előre is köszi

2013. jan. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Végül Dr. Horváth Tihamért választottam, erősen veszélyeztetett terhes voltam most a negyedik babámmal,az előző terhességeim miatt méhszájgyengeség volt a diagnózis, a Doktor úr, nagyon jó orvos, figyelmes maximálisan alapos oly annyira hogy most nem akart idő előtt születni a kisbabám, mint az előző három, túlhordás miatt indítva lett, nem akart kibújni, a doktor úr mondta hogy 3800grammos babára kell számítani végül 3840 grammal érkezett! :) Július 26.-án éjjel, végig mellettem állt a doktor úr, 13 órán át éjszakába nyúló szülés volt, utána is reggel nyolcig 10 percenként meglátogatott, később a babához is bejött többször a kórházban töltött napokban! Eddig ő a legalaposabb orvos mind közül! Maximális elégedettség! Ajánlom!
2014. aug. 8. 08:59
 9/10 anonim ***** válasza:

A Horváth Tihamér nagyon paraszt és ultrahangozni sem tud (már) tiszta hülyeséget mondott amitől frászba voltunk napokig aztán elmentünk egy spéci orvoshoz aki végül megnyugtatott minket hogy minden renben...amióta nem merik elfogadni a pénzt rettenet paraszt a Horváth is meg a Németh is...úgy beszélnek a kismamákkal hogy szégyen hogy még dolgozhatnak...

2 orvos van most Zegen akik odafigyelnek emberségesek és pénz nélkül bármikor segítenek a Vörös dr és a Varnyú Richárd dr...le a kalappal előttük...kár hogy el vannak nyomva és a többi lusta világfájdalmas nőgyógyász tanulhatna tőlük (amúgy a Vörös dr is mindig ránéz uh val a babára hülyeség hogy nem ultrahangoz csak a genetikát nem ő csinálja)

2021. nov. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én a Vörös dr-t nem javaslom, igazából nem szültem nála, rendes ember, de nem vette észre a hatalmas miómát, pont ezért, mert nem csinált ultrahangot sem. Azóta sem járok hozzá.
dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!