Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20hetes múltam. Tegnap óta...

20hetes múltam. Tegnap óta nagyon megy a hasam, naponta többször is. Lehet bevenni széntablettát? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha megeszem/iszom valamit kb 20perc és már távozik is belőlem.Mit vegyek be hogy jobb legyen?Van valaki hasonló helyzetben?
2012. nov. 28. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Hívj orvost,az a biztos.

Ilyenkor nagyon nem kéne beszedegetni semmit orvos nélkül.

Én felhívnám a nőgyógyászomat is meg a háziorvost is.

2012. nov. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is szokott menni ha muszáj több magnézium tabit bevennem
2012. nov. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak az az érdekes hogy estére jött rám,még az éjjel is felkeltem rá kétszer,meg reggel is egyből rohanom kellett.Pedig semmi olyat nem ettem,ami meghajthatott volna.Ha ma nem múlik el,megyek az orvoshoz.Akkor széntabletta kilőve???
2012. nov. 28. 08:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Szentablettat szabad, en megkerdeztem anno a haziorvosom. Abszolut artalmatlan nem kerul a verbe, a gyomrodat teszi rendbe. Igazabol nem is gyogyszer.

35h km

2012. nov. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Széntabletta kilőve, pirítós, háztartási keksz, ropi, tea.

Engem is az éjjel kapott el, a lányom a hétvégén volt beteg, tőle kaphattam el a hányás hasmenést. Diétázom 2-3 napig, és rendbe jövök. 11 hetes terhes vagyok.

Mikor a lányom vártam is elkaptam, mondta az orvos semmi gÓgyszer, sok folyadék.

2012. nov. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Normaflore. Én midig azt iszom ha megy a hasam.
2012. nov. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem a banán válik be hasmenés esetén. terhesség előtt is ezt ettem inkább, mint gyógyszert... próbáld ki, hátha segít neked is.

a folyadék bevitelre figyelj nagyon, nehogy kiszáradj! ha nem javul, akkor meg menj dokihoz, nehogy tényleg baj legyen!

jobbulást :)

2012. nov. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!