Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel gyorsíthatom a gyógyulást?

Mivel gyorsíthatom a gyógyulást?

Figyelt kérdés
11hetes kis mama vagyok, és ma hajnalra nagyon megfáztam. A torkom fáj, és száraz köhögésem. Megyek majd orvoshoz de csak pénteken. Nem is magam miatt aggódom hanem a pici miatt. Első baba és még nem voltam terhesen beteg, így félek. Teát iszok sok mézzel hajnaltól. Jövő héten pedig már dolgozok remélem addigra elmúlik. köszönöm nektek!
2012. nov. 28. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
C-vitamin (sok), Béres-csepp, száraz köhögére izlandi zuúzmó, torokfájásra sós langyos vizes gargarizálás.
2012. nov. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A forró mėzesteába tegyél egy karika gyömbért! Ez nálam mindig beválik.
2012. nov. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első trimeszterben óvatosan a gyömbérrel!
2012. nov. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a gond a gyömbérrel? Nekem is az elején fájt a torkom és teljesen rendbe hozta, pedig ált. hörghurutig meg sem állok. Szóval tapasztalatból írtam és pont itt a gyakorin olvastam én is.
2012. nov. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Sajnos mára sokkal rosszabb, mert már minden bajom van. Máskor "jó' volt mert ha kicsit is éreztem hogy gond lesz gyors gyógyszerek és nem estem bele, de ez most nem lehetséges. Teázok, ma vettem gyömbért, akkor használhatom? Meg arra gondoltam hogy megcsinálom ezt a gőzölést, azt szabad? szép napot!
2012. nov. 29. 14:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Huh, most láttam, hogy írtál. Azóta biztos látott már a doki. Gyors gyógyulást kívánok neked!

Amúgy ha vmiben nem vagyok biztos, hogy szabad-e terhesen vagy a védőnőt kérdezem /szerinte mindent lehet, csak mértékkel/, vagy rákeresek a neten: terhesség + "ami érdekel"

2012. nov. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!