Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a legkorábbi babamozgás,...

Mi a legkorábbi babamozgás, amiről tudtok?

Figyelt kérdés

Második babámmal vagyok 12 hetes, de egyre többször van olyan érzésem, mintha érezném a babát, pedig tudom, hogy ilyenkor még nem érezhetem.

A lányom 15 hetesen érzetem, de csak visszamenlőleg tudtam , hogy ő volt az, 17 hetesen mertem állítani, hogy érzem.

Hallottam extrém esetekről, hogy 11 hetesen érzik, én nem nagyon hiszek benne, hogy őszinte legyek...

De olyan fura, mintha tényleg a baba mozogna...

Szerdán megyek uhra, azért rákérdezek ott is:.)


2009. aug. 17. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még csak egy babám van. Őt 14 hetesen éreztem először. Azt mondják, hogy a vékonyabb testalkatúak még korábban megérezhetik, főleg, ha nem első baba. Szóval ki tudja:) Gratulálok!
2009. aug. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a babához! Nem tudom, hogy őt érzed-e igazából, de szerintem nincs kizárva! Jó babavárást!
2009. aug. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én elég vékony testalkatú vagyok, az első terhességemnél a 16. héten éreztem a kislányomat mozogni először, a második terhességemnél a 14. héten éreztem meg a pici lányomat.

És mind a kettő nagyon jó kis helyen mutatta meg magát, az elsővel épp a polgármesteri hivatalba voltam, a másodikkal pedig a postán. :))))

Visszatérve rád, hát nem kizárt, de elég ritka dolog lenne. :)

2009. aug. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is a 2. babámat várom, az elsőt a 18. héten éreztem határozottan, akkor már nagyokat rúgott és minden nap éreztem onnantól kezdve. Nekem akkor azt mondták, hogy valószínűleg érezhettem volna már korábban is, hogyha eléggé figyelek, mert nem erős rúgásokkal kezdődik a magzatmozgás, hanem finomabbakkal. (Akkor egyébként már olyan erős volt, hogy a férjem is látta, érezte, amikor a hátamon feküdtem.)

Egyébként vékony testalkatú vagyok.

Most a 2. babával a 14. hétben vagyok, bevallom őszintén, hogy az elmúlt két hétben néha mintha éreztem volna valamit, de nagyon korainak tartom épp emiatt jegeltem magamban a gondolatot. Nem tartom kizártnak, hogy már a baba volt, de annyira bizonytalan vagyok, hogy inkább nem mondom senkinek, nehogy hülyének nézzenek.

A barátnőm a 2. babáját 12 hetesen már érezte.

2009. aug. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia tuti,hogy a babát érzed én is éreztem a 12.héten nekem is második babám:)))
2009. aug. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én először a 17. héten láttam, éreztem biztosan először a baba mozgását, de arra is azt mondta az orvos, hogy nem hiszi, mert első terhességnél ez nagyon korai lenne. Ő már csak tudja! Férfi volt, uh biztosan sok ilyent átélt már:-). De azért aranyos volt a doki. Lényeg, hogy én tudtam magamban biztosra, hogy bizony az már az én kisbabám lába volt, amit láttam, éreztem.
2009. aug. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia! Én is 12 hetes terhes vagyok, és ma reggel furi érzést éreztem a pocakomban. Ki is pattantam az ágyból, azt hittem valami baj van, de azt hiszem ez már a lurkó mozgása volt.
2010. febr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mi már 14 hetesen éreztük a konkrét mozgásokat és végtagokat a kezünkkel, pedig első baba :D
2011. febr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!