Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Haszuborgás, vagy babamozgás?...

Haszuborgás, vagy babamozgás? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Mostis olyan érzésem van,mintha vmi mocorogna a hasamban,kívülről nem érzem,ha ráteszem a kezem,de belül érzem,sok apró kis ütögetés!

Ez a pulzusom,vagy baba?Utolsó mensim alig háromnapos volt,előtte is megvolt rendesen,ezért tesztet nem csináltam eddig,csak egy hete ami nagyon-nagyon halvány,mondhatni kétcsíkos lett (reggel csinálok egy újat első pisiből).Utoljára márciusban csináltam,az negatív lett!

Szóval szerintetek csak haszuborgás ez?

Köszi


2010. jún. 26. 22:11
1 2
 1/15 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
szia! a 2 csík, akármilyen halvány is az egyik, azt jelenti h babád lesz! Gratula! :) De érezni még nem érezheted szerintem, majd csak a 16-20 hét között kb.
2010. jún. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

a baba a pocidban eloszor kb.3honaposan mozdul meg, amit te nem erezhetsz. ha terhes is vagy, a baba mogasat leghamarabb 15ik heten erezheted, olyan buborekszerut, de alt. 18-20heten szoktak erezni,ha elol tapad a lepeny akkor kesobb, ha elol akkor hamarabb erezheted a babat. en 17 hetesen ereztem eloszor azokat a buborekokat:), most 24 hetes multam, es mar a hasamon is ltszik ha rugdos, szoval biztos hogy nem baba.

de miert nem mesz el egy nogyogyaszhoz, ha nem vagy biztos a dologban?

2010. jún. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
*hatul-akkor hamarabb
2010. jún. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Mondjuk igaz,mert "csak" februártól próbálkozunk a babával,szóval ha akkor össze is jött volna akkorsem érezhetném még.... :(

Erre nem is gondoltam.

Nagyon köszi,akkor haszuborgás... :(

2010. jún. 26. 22:17
 5/15 A kérdező kommentje:

Szerintetek,ha Apa is látta azt a halvány csíkocskát akkor tényleg ott volt? Annyira nem bízok benne! Kidobtuk a tesztet,mert ő is mondta,h annyira halvány volt,h talán igaz se volt.Letettem akkor láttam,de nehezen.Medi-Lab teszt volt,amiről hallottam,h sokszor mutat valótlant,pl. szellemcsíkosat.Ezen talán zöld volt a controllvonal,és zölden jött ki,mondom nagyon halványan a második.

Most Pregnans (vagy mi fene,kint van a fürdőbe,nem akarok kimenni megnézni.. :) )vettem,nem tudom mennyire megbízható.

2010. jún. 26. 22:22
 6/15 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
De ezért örülhetsz a babának :)
2010. jún. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi,remélem igazad lesz,holnap reggel kiderül,h változott e vmit a teszt egy héttel később!

Nagyon régóta,még a mensim előttől fájdogál a cicim,inkább a bimbóm,de csak néha.Amúgy 10-én volt az utcsó (kétnapos) mensim,rá egy hétre csináltam a tesztet,ha van vmi,akkor már 18-án kellett volna mutatnia pontosan,nem?Akkor csináltam a Medi-labot.

2010. jún. 26. 22:28
 8/15 anonim ***** válasza:
kimentél megnézted?
2010. jún. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Pregnasens a teszt neve,kimentem megnézni, 25-ös érzékenységű.

Szerintetek,megbízható?

2010. jún. 26. 22:41
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem a Medi-lab sokszor volt álpozitív (szellemcsíkos ) :( A másikat nem ismerem ... de reggeliből csinálj egyet, mindegy milyennel, mert ha már halvány pozi volt a minap, akkor az biztosan erősödik!!!

Szorítok és várom az eredményt!


10+6 hkm

2010. jún. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!