Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18+3 napos terhesen babamozgás?

18+3 napos terhesen babamozgás?

Figyelt kérdés

Ilyen idősen már mintha a baba mozgást érezném olykor-olykor(bugyborékolás szerűt).Általában ha háton fekszem olyankor szoktam jobban:)

HA igy háton fekvés közben rárakok valamit a pocimra mikor úgy érzem hogy ő mozog, akkor ténylegesen lehet igy látni, hogy tényleg ő mozgolódik?vagy ilyenkor azért mozog a tárgy a hasamon mivel oda"sugárzik a saját aortamozgásom"?

remélem sikerült érthetően leírni?:)


2010. júl. 5. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószinű, hogy a Picur mozgását érzed már, de szerintem még nem lehet olyan erős, hogy az a pocakodon is kivehető legyen. Majd kicsit később....:)
2010. júl. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, érezheted a Picuridat már ilyenkor, de ez még szabad szemmel nem látható, tehát ha teszel is vmit a pocidra, sztem az még nem a babától fog mozogni, hiszen még bőven van helye bent.
2010. júl. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! simán érezheted a babát :-) a bugyborékolás már ő, nekem ennyi idősen már elég erősen bejelentkezett, biztos úgy feküdt mert pár naponta rúgott egy nagyobbat :-) tehát csak akkor láthatod, hogy az a tárgy megmozdul a hasadon, ha a baba pont ott van a hasfaladnál és ott rúgja meg, egyáltalán nincs kizárva :-)
2010. júl. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Persze, lehetséges, hogy Őt érzed. nekem 15 hét 6 naposan volt először érezhető, de csak úgy a 20. hét környékén volt látható egy icipicit :)
2010. júl. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia én a 17. hét közepén éreztem először egy határozott mozdulatot a babótól aztán pár napig semmi majd szépen rendszeressé vált. Előtte is volt valami de azt nem tudtam beazonosítani. Szerintem neked is a babó mocorog.

32hkm

2010. júl. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!