Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az utolsó menstruáióm október...

Csalódott személy kérdése:

Az utolsó menstruáióm október 20. án volt meg,28naposak a ciklusaim. Azóta sem jött meg, van 4 + terhességi tesztem, az 5. egy ClearBlue teszt ami azt is kiírta, hogy kb 5-6hetes terhes vagyok. És a dokinál pedig a laborteszt negatív?

Figyelt kérdés

Már most nem tudok hason aludni,mert fájnak a melleim. Szédülök 2hete, és néha /naponta 2-3alkalommal/ tompa szúró érzést érzek a petefészkeimnél.

Mi lehet ilyenkor?


2012. nov. 28. 13:44
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Egy másik dokit keress, ezt pedig felejtsd el. Én 5+3-on voltam először, de már látta uh-val a 13 mm petezsákot és benne a szikhólyagot.
2012. nov. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséged, holnap felkeresem a doktor urat mindenképpen :)

Köszönöm, én is nagyon remélem, hogy baba van :)

Beszámolok majd mindenképpen!

2012. nov. 28. 14:27
 23/39 anonim ***** válasza:
Várom a beszámolót :) Gondolok majd Rád! Megy a drukk!
2012. nov. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Mindenképpen telefonálj oda, ha másik kerületbe mész sztk-ba, mert nem kötelesek ellátni. Engem sajnos nem láttak el ott ahová nem volt bejelentett lakcímem. A ti kerületetekben nem rendel másik doki? Amúgy ehhez én sem mennék vissza, normális orvos meg uh-zott volna!
2012. nov. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

Ha magánhoz mész tuti uh-gal kezdi. Nekem mindkettőnél már 6 hetesen volt szívhang. Az én dokim ugyan messze van tőletek picit a II. kerületben, de nagyon lelkiismeretes és jó orvos, fiatal és mindig barátságos, jókedvű. Holnap rendel ha ma bejelentkezel lehet még tud fogadni.

Ha érdekel írj privátban.

10 000 ft a magánrendelése, szülésért annyit fizetsz amennyit tudsz, nincs fix tarifája a Sote II-n vezet szüléseket.

2012. nov. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Tényleg jobb lesz ha odatelefonálsz, utána néztem a neten és már nem írják hogy ott rendelne dr Kerekes Béla, lehet már nyugdíjba ment, vagy csak lemaradt nem tudom. De csak nála volt olyan rendelés ahova nem adtak időpontot, ezért jártam hozzá :)

Mindenképp telefonálj oda ha még oda akarsz menni!

Ezt a telefon számot találtam: 06/1 - 455 45 00

2012. nov. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Én Dr. Turcsányi Attilához járok, 7500 Ft a magánrendelése, de csak keddenként délután rendel, és nincs ultrahangja. A Sote II-re kell hozzá ultrahangra menni. Velem eddig nagyon rendes, türelmes volt, minden hülye kérdésre válaszolt. Nagyon nyugodtan kezelt mindent, nekem jó így, mert nem parázok rá a dolgokra. :) (10 hetes vagyok.)
2012. nov. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság?
2012. nov. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Voltam ma orvosnál, hasi ultrahangon alig látott valamit, hüvelyin amikor megnézett gratulált a terhességhez!

Megmérte a petezsákot 10mm-es. Mást nem mondott,hogy látna.

Jövőhéten Pénteken kell megint mennem UH-ra!

Napi 3*1 Magne B6-ot kell szednem.

Illetve napi 3*1 Duphastont /Sárgatest hormont/

Illetve a kismama vitamint is!

Szerintetek jövőhéten többet látunk majd az UH-on, vagy normális,hogy még csak petezsák van, szikhólyag nincs?

Kell félnem?

Papírt még nem kaptam semmit, csak a recepteket ....

2012. nov. 30. 18:28
 30/39 A kérdező kommentje:
Jah és az orvos szerint még csak 5hetes lehetek
2012. nov. 30. 18:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!