Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan győzhetném le a szégyen...

Hogyan győzhetném le a szégyenlőségem az orvos elött?

Figyelt kérdés

Nagyon szégyenlős voltam mindig is. A párommal 6 éve vagyunk együtt, de még ő sem láthat meztelenül.

4.-én megyek terhesgondozásra, és már ha csak rá gondolok, görcsbe van a gyomrom. Mindig hosszú felsőbe megyek, de így is annyira kínos.

Ti hogy csináljátok?


2012. nov. 28. 17:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nálam szégyellősebb biztos nem vagy! :-D Nyugi, én is próbáltam magam "takargatni", de mire eszembe jutott, hogy jujj, a blúzom húzzam lejjebb, már mentünk is az uh-hoz megnézni a picurkát, így "elfelejtettem" hogy én szégyellős vagyok! :-))) Aztán már csak a picit figyeltem nem azt,hogy mit "kutogat" a doki! Persze, hogy kellemetlen levetkőzni egy idegen ember előtt, de ne aggódj, ha én kibírtam, te is kifogod! :-))) ott már csak a babára fogsz figyelni! Boldog babavárást! :-)
2012. nov. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi se meztelenkedunk a ferjemmel egymas elott (vilagosban :)). Szerintem probald magadban tudatositani hogy o egy orvos es nem erdekli, o mint egy eszkoz tekint rad. Valahogy le kell ezt gyoznod mert a szulesnel vegkepp ki leszel vetkozve magadbol.
2012. nov. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Jézusom! Már bocs, de ez nekem tök durva, hogy még a férjed se látott meztelenül... Szerintem vele kéne kezdened! :) De most komolyan! Ha előtte le mersz meztelenedni, és meg tudod neki mutatni magad, akkor ez egy akkora lépés lesz, hogy utána már nem fog érdekelni, hogy bugyi nélkül legyél a dokinál. Ő amúgy sem a párod, csak egy orvos, aki ha nem is eszközként tekint rád, vagy tárgyként, de hidd el annyi cifrát látott már, hogy azt te el se tudod képzelni!

A másik meg, hogy ne gondolj arra, hogy látni fog félpucéran a doki, inkább arra gondolj, hogy ennek mind célja van, méghozzá, hogy a babádról minél több mindent megtudjatok, hogy minden rendben van-e. Nem téged fog nézni, hanem a bubut, és ahhoz meg nem kell szégyenlősnek lenned. :)


Szép babavárást, boldog meztelenkedést! :D


40+5 hkm

2012. nov. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

Most komolyan csak sötétben szexeltek?Fantasztikus lehet a szexuális életetek...

A dokit pont nem érdeked ő a babádra kíváncsi és a méhszájadra.

Éppen egy fertőzéssel küzdök amire a doki krémet írt fel.Applikátorral kell a hüvelybe felnyomni a krémet.Mivel nekem már nagy pocakom van és ezt fekve kell csinálni már nem érem el és a férjem csinálja meg nekem világosban h lássa mit csinál.

2012. nov. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak az elején kell vetkőzni, de van olyan doki aki már ekkor hasi uh-t csinál. A babáért ki lehet bírni.

Nem akarlak megijeszteni, de szüléskor alulról tök pucér leszel és minimum ketten fognak ott matatni, majd amikor megszületik a baba, fel kell húznod a nyakadig a hálóinget, hogy a mellkasodra tehessék. Azaz totál pucér leszel. Eközben meg összevarnak, ha szükséges. Erre jobb, ha felkészülsz lelkileg.

2012. nov. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem uh-ra megyek sajnos. Ma töltöm a 17 hetet. Nagyon nagy bennem a feszültség.
2012. nov. 28. 18:55
 7/13 anonim ***** válasza:

Úgy gondolj rá,hogy neki csak egy "munkaeszköz"vagy,bele kell rázódj,mert még párszor fog vizsgálni..a másik meg valóban a szülés...Mi már azon röhögtünk a végén a férjemmel,hogy van-e még valaki a kórházban,aki nem nézett meg alulról,annyian vizsgáltak(ja,és fogadott doki mellett).

Szóval ehhez hozzá kell szokni,és a baba miatt megéri,nem?

2012. nov. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szégyenlős vagyok. Amikor elkezdtünk babára hajtani, akkor kezdtem nőgyógyászhoz is járni, előtte 2x ha voltam. Mivel nem jött össze a baba, így inszem is volt. A lényeg, hogy a 4.-5. alkalom után olyan természetesen tettem szét a lábam, hogy én sem hittem el. Annyi történt, hogy egyszerűen megértettem magammal, hogy a doki sok mindent látott már, napi szinten rengeteg pucér csaj fordul meg a kezei között és baromira nem az érdekli, hogy nekem milyen.....csak az, hogy ott bent minden rendben legyen. No para:-)
2012. nov. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Babeli Zurzavar ***** válasza:

szoknya, combfix vagy magas szaru zokni es maris konnyebb...

azt megkerdezhetem, hogy mi az az erzes esetleg.meggyozodes,ami miatt az altalad valasztott ferfi elott sem vetkozol le?

2012. nov. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Fogalmam nincs:) Ő az első férfi az életemben, 6 éve vagyunk együtt. De még nem látta a berendezést:D

Nem tudom neked ezt megmondani:)

2012. nov. 29. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!