Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek? Van köze...

Mi a véleményetek? Van köze az AFP eredménynek a gyermek neméhez? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ma lett mag az afp-m uq/l 27, MOM 0,9. Ezek jó eredmények, de arra lennék kíváncsi, hogy másoknál fiús vagy kislányos volt e végül az alacsonyabb, magyasabb érték. Tudom, hogy az is számít, hogy mikor vették le. Nekem 15hét 6 naposan, mert a 16. hét pont szombatra esett. Ez jelent szerintetek valamit?
2009. aug. 18. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
A nemére nem lehet belőle következtetni, sak az egészségi állapotára. de arra is nagyon közvetetten. Az AFP eléggé elmaradott és pontatlan vizsgálat, külföldön sok helyen már nem is csinálják. Sokkal megbízhatóbb a kombinált teszt.
2009. aug. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmi köze a kettőnek egymáshoz! Ez csak egy hasonló dolog mint hogy édeset vagy sósat kívánsz-e vagy hegyes-e a has vagy nem...babona.

Nekem 2.6 Mom lett kislányom lesz, de semmi köze a kettőnek egymáshoz. Mint minden ilyen babona az emberek 50%-nál bejön, a másik felénél nem. Erre ne adj!

Sok boldogságot!

2009. aug. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia.Nálam 0.75MoM lett és kisfiam van,a barátnőmnek lányai vannak és mind a kettő,1.20MoM körüli érték volt:D.Nálunk bejött,de ez nem mérvadó.

Üdv.11.5hós kislegény anyuja

2009. aug. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem nincsen semmi köze a baba neméhez.Nekem is 0.9MOM lett,ugynéz ki kisfiú lessz.24 hetes kismami
2009. aug. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Talán, ha összességében nézzük a válaszokat, mégiscsak az alacsonyabb érték fiút a magasabb meg kislányt jelent? Bár azt nem tudom, hogy az, hogy mikor lett levéve mennyit módosít azon, hogy milyen az érték.
2009. aug. 18. 12:04
 6/7 A kérdező kommentje:
Képzeljétek! Ma voltam dokinál, csinált uh-t (azt mondta, hogy még nem biztos, hogy meg tudja állapítani), de meg tudta mondani, hogy: KISLÁNY (még csak 90 %), de a genetikai uh-n már biztosra megy.
2009. aug. 18. 23:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok a kiscsajhoz! :) Egyik válaszoló (akinek 2.6mom lett és kislány...)
2009. aug. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!