Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vedono mikor jon ki csaladlato...

Vedono mikor jon ki csaladlatogatasra? Csak a baba szuletese utan? Vagy elotte is?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 09:40
1 2
 11/12 kittycica1987 ***** válasza:
Hozzám is kijött a védőnő. Mondjuk én nem bánom, nagyon kedves :) Leült beszélgettünk, kérdeztem tőle, szinte mindent elmondott. Ma voltam nála utoljára. Mostmár ő fog jönni :) Ide akarta adni a recepteket, de lemaradt róla adoki aláírása, így mondtam neki majd jövőhéten visszamegyek érte. De azt mondta majd ő bedobja, ne mászkáljak már hozzá feleslegesen, így még jövőhét szerdán jön. Azt mondta ha bármi baj van vagy kérdés hívjam csak és idejön. :)
2012. nov. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A rendelet szerint a várandósság alatt 4 alakalommal kell családlátogatást tennie. A miénk így is teszi. Már volt 3 szor. Már a vége felé járok,és mondta hogy még 1szer jön és legközelebb már akkor,ha megszületett a baba. Nagyon kedves védőnőnk van,aranyos,segítőkész.

33+4 hkm

2012. nov. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!