Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Min.6 hetes terhes vagyok. A...

Min.6 hetes terhes vagyok. A nőgyógyász azt mondta, h ha nem akarom elvetetni, akkor meg sem néz, mert nincs hova sietni, jöjjek vissza 2 hét múlva. Tényleg így megy ez vagy jogosan csodálkozom?

Figyelt kérdés

2012. nov. 30. 14:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%

Szia!


Tudod ezt így nem lehet eldönteni. Ha abból indulok ki, h (elnézést, akinek nem inge) vannak , akim 4-5 hetes terhesen már rohannak orvoshoz, és aztán teljesen maguk alatt vannak, h még embriót sem lát, meg hogy még szívhangja sincs.....akkor valahol reális "kérés" ez, hiszen szívhang 6-8. héten van először, de lehet amikor mentél volna pl. 6+2 naposan nem lett volna szívhang.....

Ez csak egy nézőpont.

2012. nov. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%

Ezen én is csodálkoznék ne aggódj, pedig már a második babámat várom. Azért illett volna megnéznie, ha már ott vagy hogy minden rendben-e, jó helyen van-e a baba. Max ha nem látott volna szívpulzálást akkor jogos hogy visszahív 2 hét múlva.

Van a rendelőben uh-ja? Mert ha van akkor szerintem rádnézhetett volna :(

2012. nov. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%
Ha nincsenek panaszaid, valószínűleg nem nagyon fontos megvizsgálni. De azért nem túl szimpatikus ez a hozzáállás.
2012. nov. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Basszus, és a méhen kívülit, hogy fogja észrevenni vizsgálat nélkül?! Ez durva szerintem!
2012. nov. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

az asszisztense azonnal kérdezte, h legyen-e ultrahang, mire az orvos azt válaszolta, h nem kell, majd két hét múlva elkezdi, addig ne csináljunk semmit. majd rám nézett, és azt mondta, h nem kell sietni, mert van még kerek 9 hónapunk... nagyon sietett egyébként, egyszerre két vizsgálóban vizsgált és az asszisztense mondta, h el kell mennie. nem volt ott, amikor elmondtam, h miért jöttem, sem akkor, amikor visszaöltöztem. két percet láttam belőle, talán még annyit sem.

azért mentem el időben, mert az utolsó vérzésem már csak fele annyi ideig tartott, mint szokott és késett is egy hetet. felmerült bennem, h esetleg addigra már megvolt a baba. de a doki szerint még felesleges kutakodni...

2012. nov. 30. 14:31
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát így azért másabb. Akkor lerázott egyszerűen, így nem szép dolog! Lehet nem hozzá kellene járnod, ha ennyire elfoglalt!
2012. nov. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 hetes terhesen mentem először, de csak azért, hogy egy orvos is igazolja, hogy valóban babát várok! Megvizsgált kézzel, és mondta, hogy igen, itt lesz baba. Mást Ő sem csinált akkor, általános dolgokat mondott el, mondta miket kell majd szednem..stb.

Bár Ő nem sietett.. magán doki volt.. ég, és föld a különbség sajnos! :(

De talán egy ötperces vizsgálat nálad is belefért volna, Én azt gondolom!

2012. nov. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
igen, arra voltam kíváncsi, h mindenképp ezt mondta volna-e vagy azért történt, mert nem ért rá. nem megyek vissza hozzá, keresek másik orvost. első baba, első terhesség egyébként, így nincs összehasonlítási alapom
2012. nov. 30. 14:39
 9/18 anonim ***** válasza:

Így már érthető a viselkedése, csak nem elfogadható számomra. Ha később is bármi kérdésed, gondod lenne vajon akkor is így lerázna? :(

Ha bízol benne, régóta jársz hozzá, akkor menj vissza hozzá két hét múlva, lehet "rossz" napja volt, sok dolga volt, és nem érzett bajt az alapján amit mondtál neki. De ha még nem ismered, csak ez az egy "benyomásod" van róla, akkor nézz egy másik dokit.

2012. nov. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is menny máshova.Sajnos nekem is van ilyen rossz tapasztalatom.Nálam a doki azt se tudta milyen hónapot irtunk akkor és hiába voltam 10hetes azt mondta nem is lehetek terhes...aztán az aszisztens mondta neki h hát ö két hónappal késöbb jár fejben....de azért engem rendesen lecseszett h tanuljak meg számolni meg h miért rabolom az idejét....
2012. nov. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!