Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik hogy pár csepp előteje...

Létezik hogy pár csepp előtejem lenne? Van olyan hogy észre sem vinni hogy van már előtej? Miből tudhatnám meg tutira hogy az e vagy nem?

Figyelt kérdés

Mindig fürdésnél,meg sokszor amikor öltözök át csak azt látom hogy (azt hiszem sárgás) kis ici-pici darabkák vannak a mellbimbómon és környékén.Nem olyan sok de van.Hasonló mint ha hámlásos darabok lennének.Sőt ha magát a bimbót kicsit megkaparom akkor onnan is jönnek ki ilyen darabok.Létezik hogy egy pár csepp előtej legyen odaszáradva?Eddig mindig azon agyaltam hogy nekem nincs előtejem és hogy miért nincs.De most olvastam egy oldalt amiben láttam ezt a pár cseppes dolgot és nem is gondoltam volna hogy ez velem is lehet így.Amúgy még nedvesnek nem éreztem soha se a melltartót se a pólóim.

27 hetes km.


2009. aug. 18. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele, ez biztos előtej. Amikor picit megnyomtam a bimbót, akkor látható is lett néhány cseppecske. Persze nyomkodni tilos, mert a mellbimbó izgatása méhösszehúzódásokat vált ki.
2009. aug. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is jöttek ki darabok, de azt hiszem az nem előtej. A kórházban szülés után mikor is azt hittem nincs tejem, a szülésznő megnézte a mellem. Na akkor jött előtej, ami igen, ahogy te is írtad sárgás és nagyon nagyon nehezen jön ki a ciciből. Úgyhogy a babának sokat és erőteljesen kell szívni, hogy előjöjjön.
2009. aug. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!