Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok! Szégyellem magam! Ti...

Lányok! Szégyellem magam! Ti is szoktatok ilyen gonoszak lenni?

Figyelt kérdés
Néhány hete érzem mocorogni a babám, nagyon új, nagy jó és nagyon érdekes érzés. Szörnyen szeretem érezni! Néhány napja egyszer láttam is,amikor megmozdult a pocakom. Rögtön eszembe is jutott,hogy ha kívülről látszik,hogy ő odabent "dörömböl",akkor azt is érezni lehetne odabent,ha én "dörömbölnék" idekintről. Megböktem 2x-3x,erre ő vissza! Ez teljesen a hatalmába kerített! azóta már próbálkoztam így néhányszor és bejön! De rémesen érzem magam, amiért zaklatom! Csúnya dolog ez?

#terhesség #mozgás bökés
2012. nov. 30. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom ezt játéknak veszi. Reagál a külső ingerekre. Én 18 hetesen elég gyengén érzem, ráadásul ha odateszem a kezem akkor mindig abbahagyja :(.
2012. nov. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

Hát nem szép dolog. Vagyis én abból indulok ki, hogy ők még egész nap szinte csak alszanak. És alvás közben is mocorognak, fészkelődnek. Én sem örülnék, ha ilyenkor piszkálnának.

Természetesen ha aggódsz miatta mert mondjuk nem mozgott már régóta, akkor a bökdösés jó módszer lehet.

2012. nov. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem bökdöstem sosem a pocakomban a kisfiamat.

Olyan volt, hogy ha autóval utaztunk, akkor folyton beékelte a lábait a bordáim alá és úgy ültem, mint akit oldalba vertek, akkor megcirógattam ott, ahol a lába volt és viccesen mondtam neki, hogy kisbabám, vidd onnan a lábaidat.

És az is igaz, hogy érzik a külső hatásokat. Nekem nagyon száraz volt a hasamon a bőr a terhesség alatt és a férjem minden este kente, ő meg folyton tolta ki magát, amerre az apja húzta a kezét.:)

Én inkább néha-néha megsimogattam a hasamat, de nem bökdöstem.

2012. nov. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

De aranyos vagy!:)

dehogy zaklatod,sőt igy komunáltok*nagyon jól jön a vajúdáskor*én olyankor beszélek is hozzá.Ugyan is 5.babámat várom 39+2,

Édesen tudnak reagálni mindenre,pl az enyém ilyedős ha tányér koccan vagy roppan a csontom oda lent,meg rezzen,testvérei beszélnek hozzá olyan mintha *kisimogatna*.

Ne szégyeld magad ezért .!!(meghatott amit irtál)

2012. nov. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Nem kell szégyelned magad, tök természetes reakció, hogy kommunikáltok. Csak ne kattanj rá túlzottan. Napi 2-3-szor "dumáljatok", aztán ennyi. És inkább akkor piszkáld, amikor ő bejelentkezik, tehát aktív, csak úgy, feleslegesen ne keltsd fel szegényt. Én ma ctg-n ébresztgettem, mert bealudt, mire sorra kerültem. Az apja is kommunikált vele. Volt egy ilyen, hogy kitolta a talpát, és az apja megsimizte, erre akkorát rúgott, hogy "hagggyá mááá", hogy csak na! AKkorát röhögtünk. :D Én azért aggódom, mert egyszer szó szerint bevilágítottunk a pocakomba, és akkor még nem volt szemhéja, pontosabban még nem alakult ki neki, és kicsit félek, hogy esetleg ártottunk neki. De elvileg nem lehetett olyan brutálisan erős az a fény, hogy kárt okozzon, legalább is nagyon remélem! Majd kiderül...


Szép babavárást, jó dumálást a picivel! :D

2012. nov. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na azért nehogy azt gondoljátok,hogy egész nap zaklatom, vagy baltával püfölöm a hasam! van a napban úgy 2 időpont, amikor aktívabb. Délelőtt és délután. A délutáni órákban a legaktívabb,ez úgy 4 körülre tehető, és akkor rúg a legnagyobbakat is :) ilyenkor szoktam bűnözni :$
2012. nov. 30. 18:00
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Jaj, dehogy csúnya dolog!


Nekem tegnap NST-n még a szobakerákpártól sem akart felébredni a babám, erre a doki úgy megnyomkodta-rázogatta a hasam, hogy szinte kellemetlen volt.

Szerencsére erre már felébredt :)


Olyan vicces, mikor kinyomja a talpát, erre elkezdem az ujjammal körkörösen birizgálni, mire azonnal visszahúzza.

2012. nov. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Igen, en is szoktam ilyen gonosz lenne. Eleinte lelkiismeret furdalasom volt hogy "piszkaltal", de aztan sok anyukatol hallottam h o is szokta, bar en mar 36 hetes vagyok, es mindjart vege ennek csodas 40 hetnek, aminek valahol orulok termeszetesen, hogy itt lesz velem a kkis hercegnom, de valahol sajnalom nagyon, mivel tudom hogy meg nagyon sokaig nem fogom ezt erezni. :)))
2012. nov. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

azt hiszem én egyszer megfogtam a lába ujját :D

utolsó hétben voltam és nagyon mozgolódott és valahogy pont elkaptam :DD

2012. nov. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyeltalán nem gonoszkodás és nagyon jól csinálod. Én olvastam egy könyvet erről, amiben pont ezt irták le, hogy lehet a babával komunikálni. Nagyon jó, hogy ugyanakkor szoktad. Egy idő után el lehet azt is érni, hogy ugyanoda rúgjon vissza ahol kopogtatsz neki :).
2012. nov. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!