Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség elejétől kezdve...

A terhesség elejétől kezdve kell meginni 4 liter folyadékot naponta?

Figyelt kérdés

2012. nov. 30. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell, annyit igyál amennyit a szervezeted igényel!
2012. nov. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dehogy, 2-2,5 az ideális. Szülés után kell többet, hogy beinduljon a tejtermelődés, de 4-et talán akkor sem kell, max. 3-at.
2012. nov. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úristen, belehalnék ha ennyit kéne innom! Ezt ki mondta neked? Ha két litert iszol egy nap az bőven elég! És igen, a terhesség elejétől kell sokat inni, de nem 4 litert! Mi vagy te teve? Vagy elefánt? :)
2012. dec. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát én úgy tudtam hogy egy terhes nőnek 4 litert kell meginnia naponta...Ezek szerint rosszul tudtam. :D
2012. dec. 1. 10:37
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. AZért kell sokat inni egyébként, mert terhesen az ember lányának székrekedése van, mivel lasabb az anyagcseréje, mint alapállapotban, hiszen a babához is el kell jutattani a tápanyagokat. Szóval ha sokat iszol, akkor csak magadon könnyítesz! :) De 4 liter, az tényleg durva lenne! Amúgy is többször jár ilyenkor a kismama pisilni, hát még ha ennyit letolna magába. Kb fel se állnék a wc-ről, mert folyamatosan pisilnék... :D
2012. dec. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! :)
2012. dec. 1. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!