Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes terhesen baj ha...

27 hetes terhesen baj ha behuztam többször a hasam? Árthtok vele a babonak?

Figyelt kérdés
Sokszor előfordul velem, hogy ha félek, hogy belém jönnek, vagy neki megyek vminek behuzom a hasam! Sokkal nem megy bejjebb, mert hát nagy ahhoz, de önkéntelenül is ezzt csinálom! Baj?
2009. aug. 18. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugye ezt most nem komolyan kérdezted? :) Ha mégis, akkor megnyugtatlak, hogy nem baj. Mint pld. az sem baj, ha valaki terhesen tüsszent. (múltkor volt egy ilyen kérdés is).
2009. aug. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj,ne aggódj, a baba odabent bőven elfér,biztonságban van:-)
2009. aug. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Erre már én is gondoltam de csak nem baj!

Első válaszolonak igen komolyan kérdezte azért tette fel a kérdést nem gondolod!

2009. aug. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy hülyén hangzik, s éppen azért itt kérdem, s nem a nődokimtól! a tüsszentést én is eltulzottnak tartom...., de vki nagyon aggodós,azt is meglehet érteni!Ki tudja mi állhat mögötte!!!Lehet ,ár több babát elvesztett, vmilyen komplikáció miatt, s ezért aggódik minden apróságon!

Olyan érzésem támad miután behüúztam, hogy a hasfalam nagyon megfeszül, s netán nyomom a babámnak vmijét!

2009. aug. 18. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!