Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Örülök nagyon, de mi lehet...

Örülök nagyon, de mi lehet ez? Azt mondta az orvos, hogy nincs semmi baj, .

Figyelt kérdés
Mikor kiderült,hogy terhes vagyok akkor mondtam a Dr-nak ,hogy szokott szúrni a hasam és néha van barnás rózsaszínes folyásom.Meg vizsgált de azt mondta,hogy semmit nem lát nincs baj .Irt fel gyógyszert is Én szedem csütörtök óta.Ma töröltem és már megint olyan véres csepp pecsét .Mi lehet ez ?????????????? Esetleg aki hasonló helyzetben volt van ?az kapott több féle gyógyszert vagy valami infúziós kezelést?????

2012. dec. 1. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Bizz az orvosban, ha azt mondja minden rendben akkor hidd el. nem tudom hany hetes vagy, de ugyis kiderul hogy van e szivveres, illetve hogy minden ok e a babaval.
2012. dec. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem erre nem szoktak infúziós kezelést adni. De esetleg hívd fel a dokidat mert lehet megemeli a gyógyszeradagot. Én az Utrogestánt használtam de a hüvelykapszulás fajtáját. És ez amúgy elég gyakran előfordul terhesség elején, azt hiszem az alacsony progeszteron szint okozza.
2012. dec. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!