Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki még december 24-re...

Van aki még december 24-re van kiirva vagy akörül? Hogy vagytok? Hogy birjátok a végét? Izgultok?

Figyelt kérdés
Ti is ugy szeretnétek karácsonyra ithon lenni mint én? :)

2012. dec. 1. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
December 29re vagyok kiirva de remenykedek, hogy karacsony elott megszulok! Mar csak par het :). Izgi!!
2012. dec. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
December 22-re vagyok kiírva,hát nem tudom,szeretnék itthon lenni,de van egy halovány érzésem,hogy 24-én mi még egyben leszünk:) Nagyon izgulok,alig várom,hogy kibújjon,és nehezen bírom a várakozást.Kisfiúnk lesz,Bence:)
2012. dec. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eredetileg jan. 2-re vagyunk kiírva, de veszélyeztetett vagyok, és van egy olyan megérzésem, hogy tizen valahanyadikán megleszünk. Nagyon várom már (és nagyon szenvedek, úgyhogy jöjjön már :) )
2012. dec. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is december 22-re vagyok kiírva és bármennyire is szép lenne ha szent este születne én már szeretnék itthon lenni addigra:)! Kislányunk lesz Boróka:)! Már nagyon várom h babázhassak!!!
2012. dec. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én december 25-re vagyok kiírva, és hozzátok hasonlóan én is remélem, hogy addigra itthon leszünk. A kislányom, Johanna szép nagy baba, szóval remélem, ő sem bánná, ha előbb megpillantanánk egymást... :) A szüléstől szerencsémre a legkevésbé sem félek, de már egyre nehezebbnek érzem a pocakomat. Inkább azért izgulok, hogy az ünnepeket már itthon tölthessük. Mindenkinek könnyű szülést és kellemes ünnepeket kívánok! :)
2012. dec. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én december 23ra vagyok kiirva, de mindig mondogatom a kiscsajszimnak hogy egy kicsit hamarabb kelll jönni mert anya már otthon szeretne karácsonyozni, remélem hallgat rám :) már simán jöhetne mert már megvan neki mindene
2012. dec. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

sziasztok :)

december 30ra vagyok kiírva a kislányommal, de nagyon remélem hogy már karácsony előtt meglesz, nagyon szenvedek már és szeretném már a karomban tartani :) próbálunk beszélni vele hogy karácsonyra már itthon akarjon lenni velünk, reméljük hallgat majd ránk és hamarosan elindul hozzánk a nagyvilágba :) kitartást mindenkinek és könnyű szülést :)

2012. dec. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Dec 23 -ra vagyok kiirva , de hát ki tudja mikor jön a baba . :)

Mindenesetre gyönyörű dátum egy születésnaphoz ,de én a testvérkéivel együtt jobb szeretnék itthon karácsonyozni .

2012. dec. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!