Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Otthon fekvő kismamik? Hogy...

Otthon fekvő kismamik? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Mivel kötitek le magatokat? Mennyit és mit esztek egy nap, így hogy nem mozoghattok? Egy 6 hkm.
2012. nov. 12. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
6 hetesen már ágynyugalom,miért mi a gond?
2012. nov. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hematóma. :(
2012. nov. 12. 10:18
 3/6 anonim ***** válasza:

hat nem rozsas a helyzeted haematoma ebben a terhessegi szakaszban akar fejre is allhatsz az se nagyon segitene.

Sok sikert azert ne egesz nap fekudj mert az veszelyes lehet trombozist kaphatsz Inkabb csak uldogelj az ulogarnituran olvasgass nezz fimet kezdj kezimunkazni

Tanulj nyelvet En beteg terhes voltam igy terhesseg alatt megcsinaltam egy tovabbkepzest es meg 2 tanfolyamot a munkamhoz elvegre az agyam nem volt terhes.

2012. nov. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En az 5. hettol voltam itthon kb 3 hetig. Hat nem volt konnyu. Mivel fekudnom kellett, csak tv-t, neztem es a gyakorit bujtam/ez majdnem kenyszetes lett nalam, ne csinald/ Olvasni nem volt kedvem, inkabb olyn sorozatokat toltottem le a netrol, amik erdekeltek.

A kajaval nagy bajba voltam, mert ugye nekem parom hozta haza a finomabbnal finomabb dolgokat, nehogy hianyt szenvedjk valamiben lasd. turorudi:-) Meg is lett az eredmenye, mert 3 kg-ot hiztam sajnos, de azota nem jott fel tobb. Mar jol vagyok.

Fo az optimizmus, vegig a babamra gondoltam.

15 hkm

2012. nov. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Annyira nagy a haematómád? Nekem is volt, de én dolgoztam attól függetlenül, természetesen meló után pihentem amennyit csak bírtam. Kaptam rá gyógyszert, aztán a 12. héten már nyoma sem volt :)Remélem neked is így lesz majd.:)

Most egy hete vagyok itthon táppénzen 27 hetes vagyok. Végre van időm magamra (és ez már nem is tart olyan sokáig :) ), úgyhogy azt próbálom meg kihasználni. Rendszerezem a dolgaimat, szekrények tartalmát selejtezem, elvagyok. Ötleteket keresek a babaszobához és körülnézek, hogy mit honnan érdemes beszerezni. Minél több olyan dekorációt szeretnék a lakásba, amit én készítek, ettől lesz kicsit otthonosabb :) Minden másnap főzök valamit, hogy tudjunk főtt ételt enni, amíg haematómám volt figyelnem kellett nagyon a puffadásra, az nem tesz jót. Azóta is berögződött ez, úgyhogy kímélő kajákon vagyunk és az Espumisan is a "barátnőm", ha mégis sikerül valami megterhelőt enni. Itt is érvényes, a már-már szállóigévé vált "sokszor együnk keveset" elv. Ha szinte csak feküdhetsz, akkor én figyelném a napi szénhidrátmennyiséget, hogy ne legyen kellemetlen a hirtelen súlygyarapodás, és ez is elvesz a napodból egy órát szerintem, tehát lekötöd magad:). Valami könnyű séta, akár 10 perc is, szerintem nem árthat, de ha feküdnöd kell, legalább időnként a végtagokat masszírozgasd finoman, hogy ne legyenek visszeresek.

2012. nov. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Hát én egy ideje poshadok itthon, terv szerint februárban jön a picurim :) Most épp karácsonyi ötleteket nézegetek, hogy ki mit kapjon, kézzel szeretek csinálni néhány ajándékot. :) Ezen kívül szőnyeget is csinálok épp a babának. Más most nem jut eszembe, de általában intenzíven fekszem. :D :(
2012. nov. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!