Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiús kismamik! Sikerült nevet...

Fiús kismamik! Sikerült nevet választani a fütyis babátoknak? Nekünk úgy néz ki, igen!

Figyelt kérdés

Legalábbis most tartósan két hete nem változik a neve! :DDDD


23 hkm! :D


2012. dec. 1. 18:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt nehéz dolgom, mivel már évek óta el volt döntve, hogy apa nevét kapja:)

17hkm.

2012. dec. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szep nev az Oliver!! Nekem tetszik :).
2012. dec. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Igen sikerült kiválasztanunk a nevét..mi sem voltunk egyszerű helyzetben,mert nálunk is apának nagyon sok név nem tetszett..viszont sikerült egy nevet úgy találnunk,hogy mindkettőnknek tetszik.Ez a név: Attila.

Ha viszont még is lány lesz,akkor az Adrienn nevet kapja meg :)


17+4 hkm

2012. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik az Olivér!:)

Egyébként,amikor először terhes lettem,mindenképp lányt akartam,mert azt hittem a fiúnak nem tudunk,majd nevet választani.Kislányunk lett,és neki sikerült nagyon nehezen nevet választani.Végül Petra lett:) Most kisfiúval vagyok 28 hetes,és ha minden igaz Bence babánk lesz:)

2012. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Édes apám ükapja is Árpád volt, így eldöntötte, hogy egyik fiát sem fogja így nevezni. Bár nekünk először 2 lány lett, az első neve nekünk is megvolt már a fogantatása előtt.

Fiúneveket is felvetettünk, de talonba tettük. Nem is volt rá szükség, csak a harmadik gyereknél. Akkor viszont olyan nevet kellett találnunk, amit a népes családban soha, semmilyen formában nem szerepelt. Mindhárom gyermekünknek olyan nevet akartunk választani, ami külföldiek számára is kimondható, ki tudja hová veti őket a sors. Én az Olivér Martin neveket javasoltam, és ebben meg is állapodtunk.


Nemes egyszerűséggel OL-nak becézzük. Eleinte furcsa volt, de már megszoktuk. Most 4,5 éves a kisember.

2012. dec. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok


Szóval azt hittük egyedi név lesz, de látom, hogy itt is többen vannak, akik ezt választják ... Zénónak még se hívhattam! :o)

2012. dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nálunk még nem derült ki,hogy fiú lesz-e,de ha mégis,akkor Lukács lesz! :)
2012. dec. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az Olcsi az számomra olyan mint a tejcsi,a szopcsi és társaik...amikor nem tudjuk mit hogyan becézzünk.
2012. dec. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!