Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitívat tesztelők! Ti hogy...

Pozitívat tesztelők! Ti hogy bírjátok ki azt az 1-2 hetet ami a tesztelés és az orvoshoz menés közt telik el?

Figyelt kérdés
Hétvégén teszteltem először pozitívat, azóta még négy pozitív tesztem lett, felhívtam az orvosomat,két hét múlva mehetek hozzá, de én már úgy be vagyok zsongva, plusz aggódom is persze. Lehet már ilyenkor örülni?
2012. dec. 4. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a pozitív teszteim után mentem orvoshoz, utolsó menstruációm október 9.-én volt, november közepétől járok hetente ultrahangra, mert még mindig nincs megállapítva mennyi idős a babánk, nem egyszerű, holnap ismét vár rám ultrahang.
2012. dec. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én holnap lesz 2hete, hogy először teszteltem pozitívat, és még mindig nem megyek dokihoz, csak majd jövő hét elején-közepén, még nem tudom mikor sikerül eljutnom. Már én is nagyon be vagyok zsongva, (majdnem) minden gondolatom a baba körül forog, de muszáj kivárnom,nem tudok mit tenni, csak próbálok türelmes lenni, és elfoglalni magam. Mi már örülünk, de még nem teljes hangerőn. Múlt héten a férjem világgá kürtölte (a családban)hogy jön a baba, pedig én még vártam volna a hírrel addig, amíg el nem megyek orvoshoz. De nem állt meg benne, már az Angliában élő unokatesója is tudja. Én babonás is vagyok meg nem is, magam sem tudom. Kicsit aggódom, nem szeretnék előre örülni, aztán pedig pofára esni, ezért most mondtam a férjemnek, hogy fogja vissza magát, kicsit hanyagoljuk a baba témát. Mármint beszélünk róla minden nap párszót, de nem annyit, hogy más téma sincs csak a baba. Majd megnyugszom, amikor orvos is látja, és főleg ha betöltöm a 12.hetet. Addig pedig csendben örülünk, visszafogottan.
2012. dec. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az előző terhességnél és most is elmentem a pozitív teszt után 1 héttel, azaz akkor, amikor már látszik uh-n. Szerintem, ebben nincs igazuk azoknak az orvosoknak, akik előbb nem is akarnak időpontot adni, ahova én járok, bármikor lehet menni. Ugyanis, ki kell zárni pl. a méhen kívüli terhességet. Meg én nem bírtam várni:) Az az egy hét is sok volt:)
2012. dec. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én dokim azt kéri, hogy 8-10 hetesen menjünk először.

Én alapból úgy álltam mindig hozzá, hogy bíztam benne, hogy minden rendben lesz.

Én azon izgultam csak, főleg harmadjára, hogy nehogy ikrek legyenek. Nem lettek. :o)

Ha lett volna vetélésem, méhen kívülim, vagy más problémám, akkor biztosan az orvos is mást mondana, de amúgy nincs értelme korábban menni.

2012. dec. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

július 4-én lett a tesztem pozitív és augusztus 1-jén voltam először dokinál. Azt akartam h szívhang is legyen már és minden látszódjon. Persze panasz mentes voltam nem véreztem, nem fájt semmim így ezért vártam. Ha lett volna bármi panaszom előbb mentem volna. Am úgy is volt 8 hetes terhes voltam az első uh-n és volt szívhang meg minden. Nehezen de kivártam :)


26hkm

2012. dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!