Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+2hetes terhes vagyok és ma...

Mofli211 kérdése:

7+2hetes terhes vagyok és ma délelőtt volt egy kis vérzésem mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Az első babámnál is pont ilyen volt és akkor amikor meg kellett volna jönnie de hála az égnek nem volt semmi baj vele, épp egészséges 13 hónapos nagy lány. Ez a terhesség kicsit macerásabb, és sokat stresszelek is bár most nem idegeskedtem, csak elmentem bicajjal a boltba és mire hazajöttem elkezdtem vérezni, mitől lehet? Délután megyek az ügyeletre mert csak akkor van, remélem nincs baj.
2012. dec. 4. 13:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló.Ezzel a pár soroddal ami a lélekről szól könnyeket csaltál a szemembe.

Tegnap írtam pont ide,hogy az én babám is meghalt.Én eddíg úgy gondoltam,hogy Ő egy kis külön lélek volt,egy külön emberke,akit halála után bezártam egy kis angyalkás dobozba a két terhességi teszttel és az első és egyben utolsó ultrahangos képpel együtt és próbálom elengedni.

Most pedig,hogy olvastam az irományod,úgy érzem,Ő még velünk lesz és csak a pici teste,ami nem tudott kifejlődni ment csak el,mert beteg volt.

Csütörtökön lesz 4 hete ,hogy megcsinálták a műtétemet (nekem is pénteki nap derült ki,hogy elhalt a baba és csak következő hét csütörtökön csinálták meg a műtétet...gondolhatod...)

4 hét alatt minden nap sírok picit miatta,nem tudom meddíg fog tartani,de azt tudom,hogy még mindíg babát szeretnék és most már ha lehet, még jobban várom,mert még mindíg Őt várom,csak kapni fog egy új,egészséges testet és végre velünk lesz majd.:)

Júniusban próbálkozhatunk,nagyon nehéz lesz kivárni,de érdemes :)


Kedves kérdező: szorítok a műtéted miatt!

Egy kedves válaszolótól hallottam,hogy Ő a műtét után biopatikában vett aloevera gélt,ami azért jó,mert regenerál és gyulladáscsökkentő hatása is van,nekem azért kellett mert begyulladt a méhem,de ha javasolhatom,műtéted után használd te is ,nekem jót tett,múlik a gyulladás és szépen javulok,akkor is ihatod,ha nincs bajod,ez nem árt,csak használ!

Jobbulást kívánok !

2012. dec. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Igen, ő fog jönni legközelebb is! Nem vesztetted el!Olyan hálás vagyok azoknak akik ezeket a könyveket a kezembe adták anno. Akkor nem gondoltam, hogy mekkora segítségemre lesznek az azokban olvasottak.:O

Én tudom Ő akar jönni most is. :) Remélem, most már jól megkapaszkodik, s minden rendben lesz, s végre találkozunk. :)


Amit tanácsolni tudok: menj, menj , menj! Barátokkal, barátnőkkel, pároddal, családdal kapcsolj ki! Én nem is olvasgattam utána ezt az oldalt egyáltalán. Mert csak tépte a sebeket. Hagytam szépen gyógyuljanak. S a tudat, hogy Őt nem vesztettem el az szikla szildár volt, és most is az. Talán ezért tudtam gyorsabban túllépni rajta.


Június meg mindjárt itt van. Most azt hiszed soha nem jön el, de észre sem veszed és már itt is lesz.


#10-es voltam.

2012. dec. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

minden rendben lesz,én hiszek benne ,csak gondolkozzunk pozitívan!!!Mindegyikőnknek szurkolok,hogy sikerüljön egy egészséges kisbaba!

(jó ez az oldal,mert egymásba lelket önthetünk )

2012. dec. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a kedves, biztató, és megható válaszokat. Mélyen érintettek... Én is csak bizakodok, és felejteni próbálok, mert talán nem most volt itt az idő, h új élet szülessen, majd jön, ha jönni kell és csak ezzel nyugtatom magam és mindenki ezt mondja. Remélem tényleg így lesz, nektek is kívánok hasonlókat, reményteli napokat, és majd azt az igazi boldogságot, ami egyszer elérkezik mindannyiunk életében.
2012. dec. 7. 16:53
 15/15 anonim ***** válasza:
Ámen!
2012. dec. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!