Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetesek. Ti is nagyon...

29 hetesek. Ti is nagyon szeretitek amikor mocorog a babátok? Várjátok már a szülést? :-)

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:

szia.

28. hétben járunk a pici lánykámmal, ha nem baj írok :)

imádom mikor mozog, legújabb hobbija, hogy a bordáimat akarja kifeszíteni a helyéről, azt mondjuk nem élvezem annyira, de akkor is imádom :)

a szülést várom-e? hát nem is tudom. nagyon vegyesek az érzéseim ezzel kapcsolatban. szeretek babát várni, szeretem minden percét, ugyanakkor már szeretném a kezemben tartani a kis csöppséget.

Te hogy vagy ezekkel? :)

2012. dec. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is imádom amikor mozog! :) Mostanában ahová teszem a kezem odakúszik és ott rúgdos. Olyan cuki :D Egyre többször kitudom tapintani valamijét, ez tetszik a legjobban :) Egyik nap az egész tenyeremben benne volt! :D Nagyon élvezem a terhességet, csak egyre nehezebb. A szülést meg már nagyon várom, úgy szeretném már végre a karjaimban tartani, meg gyönyörködni benne! :)
2012. dec. 4. 22:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 29 hetes terhes vagyok.


Nagyon szeretem amikor mocorog a babám. De most már leginkább fájdalmas, nem tudom mit csinálhat odabenn, de előfordul hogy feljajdulok. :-) De nem számít.

Néha van hogy finoman mocorog, de most már nem ez a jellemző.


A szülést várom is meg nem is... félek tőle leginkább. Nálam egyértelműen császár lesz ( több okból is) és azért tartok az egész műtéttől meg hogy utána milyen gyorsan tudok regenerálódni.

2012. dec. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!