Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30-35 hetes kismamák hogy...

30-35 hetes kismamák hogy vagytok? Várjátok már a babát?

Figyelt kérdés

Én 32 hetes terhes vagyok és terhes. 23 éves vagyok és kislányom lesz. A neve Auróra, Virág vagy Alma lesz, még nem döntöttünk. 26-ára vagyok kiírva, ti? Várjátok már? Véleményeket, érzéseket, információt a babáról, magatokról (baba témában) és neveket várok!!!

Jó babavárást :)



2012. nov. 12. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia én 33 hetes vagyok, kislányom lesz úgy szint. Legalább is remélem, kb 3 doki erősítette meg. Nagyon várjuk már a baba érkezését, apuka is, aki bent lesz a szülésen ha minden jól megy, a 30. heti uh-on 1450 gramm volt a babám, azt mondták ez átlag súly, nem is bánom ha nem lesz elsőre 4 kilós babám. Fogadott dokim van, nagyon kedves velem és nagyon figyelmes, remélem a szülésnél is így lesz. És kedves kérdező, nektek apás szülés lesz? Hány gramm volt utójára a babád?
2012. nov. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen a férjem ott lesz, 1500 g volt a 30. hetesen, azorvos nálunk is szuper és kedves

Jó babavárást :)

2012. nov. 12. 21:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Én is 32 hetes terhes vagyok és 23 éves első babával :) csak nekem kisfiam lesz. Én eléggé aggodalmakkal teli időszakot élek, mert 2 hete veszélyeztetett terhesen fekszem, abból az elsőt kórházban, most már itthon és szigorú fekvés, mert nyílok ki és folyamatosan keményedek. Benedeknek fogják hívni, amúgy már nagyon várjuk, de aggódok is, hogy bent maradjon még min. 3-4 hétig!!! Amúgy Ő teljesen jól van, iszonyatosan sokat mozog, most már néha fájdalmasan. Nekem nagy babám van (ezért, nem is baj, ha nem húzzuk végig), a 29 hetes uh-n mértek 1780-at, úgyhogy szerintem biztos már 2 kg felett vagyunk. Szegény párom kezd kikészülni, mert rengeteget dolgozik, mellette rászakadt minden házimunka, főzés, bevásárlás, engem is igyekszik maximálisan kiszolgálni, kutyaintézés és minden maradék babaholmi beszerzése, kórházi csomag összeszedése stb. Úgyhogy ez elég húzós most szegénynek. Én meg pihenek előre a következő időszakra :). A szüléstől iszonyatosan félek, és minél közelebb vagyok hozzá, annál inkább. Tudom, hogy nem kellene, meg mindenki túléli, de egyszerűen nem tudok elvonatkoztatni a sok tűtől meg késtől meg varrástól :). Nah mindegy. Amúgy bevallom, elég terhes terhességem volt végig, nem szerettem igazán, várom már, hogy vége legyen, de így, hogy mindjárt vége, már most "nosztalgiázom" hogy már nem sokáig érezhetem a kis rúgásait. nektek is boldog utolsó heteket és könnyű szülést!
2012. nov. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedve utolsó!

Sajnálom a dolgot és a férjedet, de mindjárt túl vagy rajta és majd boldogan fogod magadhoz ölelni a picúrt, továbbá lesz időd másra is, ne félj meglesz.

Jó babavárást és problémamentes szülést :)

2012. nov. 12. 21:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm, neked is hasonló jókat! Amúgy nekünk is nagyon jó dokit sikerült kifogni, ami pont most látszik meg, amikor gondok vannak!
2012. nov. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

31 hetes vagyok, mi is kislányt várunk! 30 hetesen 1460g-ot becsültek. Egész egyforma méretűek ezek a lánykák!!!Kíváncsi vagyok, kinek mekkora lesz a végére!

Hogy hogy 26-ra vagy kiírva? Nem jan. első hetében kellene szülnöd?

2012. nov. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!