Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt-e már valaki hasonló...

Járt-e már valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
nov.5-én csináltam tesztet negatív lett, nov.11-én pozitív és ezért elmentem nov.22. -én nőgyógyászhoz aki azt mondta 5mm-es szabályos petezsák látható, dec.4-én voltam nála vagyis tegnap és 18mm-es petezsák van ami még üres azt mondta valószínű még korai a terhesség, de én nagyon félek mi lesz két hét múlva ultrahangon. Szerintetek lehet még ebből baba?

2012. dec. 5. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
és a ciklusaid hogy vannak?vagy voltak?
2012. dec. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
rendszeres ciklusaim voltak 33 naposak
2012. dec. 5. 11:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Mikor volt az utolsó mensesed?

2 hét alatt tényleg keveset nőtt!

2012. dec. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
okt.10.-én volt utoljára
2012. dec. 5. 11:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát az már majdnem 8 hetes .. ott sztem már embrionak kellett volna lennie. Nekem 7+4 -en 17 mm volt, szívhanggal. Sztem menj el jöv héten. Hívd fel nyugodtan, s mond meg neki, hogy te nem bírsz ki 2 hetet!
2012. dec. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hüvelyi vagy hasi ultrahangot csináltak?

Nekem 6+1 hetesen hüvelyivel már szívhangot is mutatott, látszott az embrió is. Azt mondta az orvos, ha hasival vizsgálna, lehet, még semmit nem látna. (Azért vállalt be ilyen "korai" vizsgálatra, mert előtte vetélésem volt, és ő is biztosra akart menni.)

Elmennék mindenképp korábban egy újabb vizsgálatra, nem bírnám ki a 2 hetet. De mi nem vagyunk orvosok, lehet, hogy mindez belefér a "normális" kategóriába, még ha kicsit ijesztően is hangzik, és igaza lehet az orvosodnak, hogy vmi miatt reális, hogy nem lát embriót.

2012. dec. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amikor azt mondod h 6hetes vagy akkor azt úgy érted,h az utolsó mensitől számitott 6.hét v a fogantatástól számitott 6.hét?
2012. dec. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
OFF: Utolsónak: bocs, ha félreértem, de tőlem kérdezted a 6 hetes dolgot? Ha igen, akkor az utolsó menstruációtól számított 6 hét. (Az orvos számolta így, én nem is akartam még elmenni vizsgálatra, de ő mondta, hogy ilyenkor már érdemes hüvelyire, ha voltak negatív előzmények. Már van egy kislányom, nála nem volt semmi gond, ott az utolsó menstruációtól számított 8. héten hívott be először, hasira.)
2012. dec. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hét 4 naposan 5.7mm volt a kicsikém és pulzált a kis szívcsöve.

NE HARAGUDJ,de már látnia kellene a kicsit...


9+5 hkm

2012. dec. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!