Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma teszteltem pozitívat....

Ma teszteltem pozitívat. Normális, hogy ennyire feszül a hasam?

Figyelt kérdés
Pár nap késés után ma teszteltem és pozitív lett. Nem emlékszem, hogy az első babámnál is ilyen intenzív lett volna ez az érzés!
2012. dec. 5. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, lehetséges. A terhességek nem egyformák. :o)

Gratulálok!

2012. dec. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze. Nekem is feszült a hasam, sokszor olyan érzésem volt, mintha meg akarna jönni a mensesem.
2012. dec. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát, érdekes, mert hol az egyik petefészkem szúr, hol a másik és közben nagyon feszül a méhem. Próbálok pihenni délután a kisfiammal, de most nagyon aggódni kezdtem, hogy ugye helyén van az a baba és nem valahol máshol tapadt meg! Tudom, butaság ez az aggódás, de kb. jövő héten tudok majd dokihoz menni és addig gyötör majd, hogy jó helyre ágyazódott-e be a kis pocaklakó!
2012. dec. 5. 13:30
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2012. dec. 5. 13:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos kétpetéjű ;)
2012. dec. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem lennék meglepve, ha kettő baba lenne... Na de ezt majd az orvos megmondja remélhetőleg jövő héten!
2012. dec. 5. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!