Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsi korkülönbséggel tesók?

Kicsi korkülönbséggel tesók?

Figyelt kérdés

9 hós a babám és lehet, hogy terhes vagyok. Bevállalnátok így a testvért,mert 18hónap lenne a kicsik között.

Akiknek így voltak a gyermekei és fiatalon szült hogy bírta írnátok tapasztalatot. 24 vagyok.


2010. nov. 2. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb bizonyosdj meg arról hogy terhes vagy. Ha igen és teszt meg a doki is megerősíti akkor kezdj el gondolkodni. Addig feleslegesen agyalsz.
2010. nov. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nálunk 21 hó a különbség, bár én már 30as vagyok:)

Az eleje húzósabb volt, de 2-3hó után egyre könnyebb, most 11 hósan már egyenesen élvezem a gyerekeket:)

2010. nov. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem semmi gond azzal, hogy "agyal"...Mindenre kell gondolni... És ugye, könnyű azt mondani, hogy ne agyaljon az ember...

Szerintem megvan az előnye és a hátránya is az ilyen kis korkülönbségnek... Az öcsém, és a hugom közt is 14 hónap van és teljes a harmónia kettőjük közt. Biztos nem lesz egyszerű...Mert a 18hós kicsi eléggé nyüzsgő... Ha egy percre leveszed a szemed róla, már a feje tetején áll a ház... :) De sztem ne aggódj emiatt...

üdv. 25 éves anyuka

2010. nov. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

10 hónapos volt a babám, mikor felébredt bennem nagyon a vágy egy kistesó iránt. Végül úgy alakult, hogy 22 hónap lesz köztük, biztos az eleje húzós lesz, de mindenki akit kérdeztem, azt mondta, amit előző, hogy később már élvezték a kis korkülönbséget.

Szóval, én örülnék és bevállalnám.:)

Ja, 27 vagyok. :)

2010. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

24 évesen szültem az elsőt és 25 évesen a másodikat, 13 hónap korkülönbséggel. Meglepetésbaba volt a 2. Először megijedtem, aztán arra gondoltam, hogy ez a gyerek nagyon akarhat jönni, ha védekezés ellenére ilyen gyorsan becsúszott. És akkor már örültünk is neki, csak rendet kellett kicsit tenni az érzéseim között.

Az eleje tényleg nem túl könnyű, de végül is nem csinálsz nagyon különböző dolgokat velük (pelus, bébiétel, babakocsi :-) ) Idővel egyre jobb, mert szívesen játszanak egymással.

Én sok boldogságot kívánok neked az új babához is, és szerintem ne agyalj, örülj!

2010. nov. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%

persze, kell gondolni a biztos tények keretében. Ennyi erővel minden hónapban gondolkodhatnánk mi lenne ha jönne a tesó.

Ez a lehet hogy terhes vagyok....ezt valahogy sosem tudtam megérteni. Vagy terhes az ember vagy nem. Ennyi.

Bocsánat.

2010. nov. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb a kis korkülönbség több szempontból mint a nagy. Ha másfél évesen kap tesót, könnyebben elfogadja, megszokja, kisebb a féltékenység mint a nagyobb gyereknél. Nem mondom hogy nincs, de kisebb szerintem. Legalábbis nálunk így van (egyenlőre). Te is jobban benne vagy a dolgokban. Az eleje nem könnyű, vagyis az első hónap elmegy, aztán a következő 2 a nehéz (amikor egyre többet van ébren a kicsi), és aztán egyre könnyebb amikor már van napirend. Nálunk még nincs, de már most könnyebb, mert ismerem a fiaimat már eléggé. 27 évesen szültem a lányomat, 29 évesen az ikreket (fiúk), 21 hónap van köztük, és nagyon nem bántam meg.

Elég jól bírom, és nagyrészt egyedül vagyok a 3 gyerekkel. Nincs nagyon unalmas perc, (mióta megszülettek először ülök itt ez előtt az oldal előtt pl),szervezés kérdése az egész, és megéri. Csodaszépek, és egy-két év múlva nekem lesz könnyebb, mikor együtt szépen eljátszanak. :-)

2010. nov. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy benne vagyok a téma közepében éppen, mert a lányom 2 lesz 14-én, a fiaim meg 12 hetesek. Utolsó voltam.
2010. nov. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk,a kisfiam 7 hónapos,én meg 6hetes terhes.Biztosra még én sem tudom,a vérkép kimutatta,de látni még nem látták.Érzéseimmel vívódok egy ideje hogy igen vagy nem,de már jobban húzok az igen felé.Biztosan nehéz lesz...főleg nekem segítségem sincs nagyon.

Csinálj tesztet,és megtudod:-)Neked lenne segítséged?

2010. nov. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen lenne egyenlőre, de a nagyiék így is mindig a pénztelenséggel csesztetnek ha megtudnák, hogy lesz mégegy nem tudom, hogy örülnének e....na meg az apuka is félne szerintem ettől a jelenlegi anyagi helyzetünk mellett:s
2010. nov. 3. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!