Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nök! Nektek megvaltozott...

Nök! Nektek megvaltozott ferjetek/parotok mikor teherbe estetek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy figyelmesebb lett, többet segitett, több mindent megcsinalt helyettetek, gyengedebb lett? Ilyesmikre gondolok. Vagy ne ad`j isten pont ellenkezöje?

2012. dec. 5. 20:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
szia, az én férjem nem változott meg gyökeresen, de tény, hogy sokkal figyelmesebb velem, pl. egyáltalán nem hagy cipekedni, ha megkérem kiporszívózik, vagy letakarítja a sütőt, kisúrolja a kádat azokkal a vegyszeres cuccokkal, amiket most nem igazán szabad szagolgatni - persze ezeket azért nem minden nap :), minden este mikor hazajön munkából köszön a babának is és ad egy puszit a pocakomra, mindig megkérdezi, hogy vagyunk, hogy telt a napunk :-) 16+1 hkm
2012. dec. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon cuki ferjed lehet! Es gratula a babahoz! :D
2012. dec. 5. 21:00
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 24 vagyok,a párom 30 éves. Ez lesz az első babánk és igen,nagyon megváltozott.Sokkal figyelmesebb,

gyengédebb,érzelmesebb lett.Félt engem és a babát,nagyon.Sokszor túlzásba is viszi,amivel meg kikészít.

Na,de nem panaszkodom,inkább ilyen legyen,mint az ellenkezője!

34+3 hkm

2012. dec. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Előtte is nagyon figyelmes volt, most pedig már talán túlzás :) De nem bánom :) Minden apró részletre figyel, hogy nehogy bajunk legyen. Nagyon sokat beszél a picihez is. Segíteni is nagyon sokat segít. Az én párom nagyon rendes, csak néha picit sok, de ezt soha nem bánom :) Mindenkinek ilyen törődést kívánok, mert megérdemeljük!
2012. dec. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Szia engem a párom 3 honapos terhesen elhagyott mert ugy gondolta h nem akar se engem sem a gyermekét születése után eltartani! Azota nem keres nem érdeklődik utánam most vagyok 19+2 hetes tehes :(
2012. dec. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
uuu szegeny utolso, hat erre nem is tudok mit mondani...ez egy köcsög diszo, ha megszületik a baba en a helyedbe a közelebes sem engednem az tuti :/ Sajnaol nagyon, es remelem hogy talalsz valakit akivel igy harmasban boldogok tudtok lenni.
2012. dec. 5. 21:41
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
nekem előtte is kedves, törődő volt. talán még jobban figyel a dolgokra, mióta egy család lettünk :-)
2012. dec. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindigis nagyon figyelmes és gondoskodó volt a párom, de amióta kiderült, hogy babánk lesz, úgy érzem magam mellette, mint egy kiskirálylány :) Mindent megcsinál helyettem, hiába mondom neki, hogy én is el tudok még végezni szinte bármit,nem hagyja, nagyon félti a picit.
2012. dec. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
5 ös hozzád szólna a kérdésem,ha megszületik a baba és később bukkana fel az apuka,engednéd?nekem nagyon rossz lenne hogy a terhesség alatt nem volt velem,és később meg megjelenik.nagyon b.nkóság lenne lemondó nyilatkozatot aláíratni ilyenkor vele?és gondolom akkor a te neveden lesz,de ilyenkor is kell apasági nyilatkozat?és gyermektartást akkor is kell kapni?én ugyanis semmilyen pénzt nem kérnék tőlecsak ha így döntött tünjön el az életünkből.
2012. dec. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó nem nem fogom engedni a babához :) Van uj párom aki elfogadott és szeret igy!

Nem kell apasági mert ahogy irtad az én nevem fogja kapni:)

Viszont bíroságra fogok menni dns teszt miatt mert tudatni akarom vele hogy az ő gyermeke!!

Gyerektartást nem fogok kérni mert akk kötelezhet arra h lássa a gyermekét és én nem szeretném! :)

2012. dec. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!