Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tenyleg tud fogyni a baba a...

Tenyleg tud fogyni a baba a pocoban? Miert? Mitoll? Ezt UhOn eszreveszik?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, velem kétszer is megtörtént. Rossz volt a köldökzsinór keringés és ilyenkor a baba szervezete a létfontosságú szerveket látja el, pl. agy. Ultrahangon észreveszik, de nálam az elsőnél nem vették észre például, a másodiknál már igen.
2012. dec. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, tud. Általában akkor szokott visszaesni a súlya méhen belül, ha túl van hordva. Én 41 hétre szültem, és neki is ez volt. A méhlepény elöregedett és nem ad neki megfelelő mennyiségű táplálékot.
2012. dec. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Hogy hol tud fogyni? Poco? Az mi az istent jelent?
2012. dec. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pocit akartam elnezest, egymas mellett van a ket betu, siettem. Koszonom az ertelmmes valaszokat, tehat flowmetrian eszreveszik ha valami nem oke. :)
2012. dec. 6. 04:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Ismerősőmnek cukorbeteg lett a babája (17-es cukor) és attól fogyott. Időre jött és 2 kiló lett.:(
2012. dec. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem 22 héten egyszer magasabb lett a cukrom és a doki diétáztatott na akkor meg alacsony volt majdnem össze estem az éhségtől...26 hetesen voltam nálla uhn azt mondta hogy nem ugy fejlődik a baba mint eddig/persze attol a naptol fogva miota éheztem/és a baba is éhezett...meg sztem el is mérte.26 hetesen mentem genetikushoz ő mondta hogy semmi gond de mivel a dokim koplaltatott a baba nem kapott elég táplálékot éhezett..ezért fogyott..a keringés minden tökéletes volt táplálékot is kapott rendesen..tanácsára megnézte a leleteimet mondta nem is vagyok cukros ilyen alacsony értékekkel..3.2 körül volt egyszer ugrott fel 5 re...akkor diétáztatott...szoval utánna ettem rendesen és nőtt a babám be is hozta magát...azota megszületett 37.héten 3060 gr al 56 cm el...

Igen uhn észreveszik...

2012. dec. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szia igen tud fogyni a pici baba vagy nem fejlődni ezt nevezik méhen belüli retardációnak UGR-ek nálam ultrahangon vették észre hogy a baba kicsit kisebb és nem nő megfelelően és ennek következtében a baba fejlődése lelassul és a végén már saját magát emészti fel magyarán fogyni kezd de ekkor általában elveszik a pici babát! De ez nem betegség a baba makk egészséges és az anya is csak ne veszi fel a táplálékot! de a külvilágban ha megszületne akkor rekord idő alatt is felhízhat a társaihoz!

Sajnos ez egyre gyakoribb.


[link]

2012. dec. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az egyik gyermekem 1760 grammal, a második 2230 grammal született, egészségesek szerencsére.
2012. dec. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, el sem hiszem hogy ilyenek is vannak. KEdves első, hanyadik hétre születtek a babáid, illetve a másodikkal mikor vették észre hogy valami nem oké? A méhlepényed mennyire volt meszes?
2012. dec. 6. 15:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok. Nagyobbik fiam 37. héten született, nála nem vettek észre semmit, a méhlepény állapotáról egy papíromon sem volt szó, a zárójelentésemen sem. Ja, amikor megszületett, akkor derült ki, hogy milyen kicsi, a dokim is csak kamillázott, megjegyzem ő nem ultrahangoz, így ebben kénytelen a kollégáira hagyatkozni. Ő simán született. A kisebbiknél a 32. hetes ultrahangon vették észre, hogy két hetes elmaradásban van a súlya, meg az S/D értéke nem igazán jó, be is fektettek. Ő a 35. héten született császárral, mert a szívhangja leesett, a doki azt mondta, hogy nem bírná ki a vajúdást, pedig az OTT-re reagáltam. A nagy tegnap volt három éves, a kicsi pedig 8 hónapos lesz. Nálad van valami gond? Vagy csak úgy érdeklődsz?
2012. dec. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!