Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hkm vagyok. Idegesít...

39 hkm vagyok. Idegesít minden, nyugtalan vagyok, mindenki a karácsonyról beszél, én meg úgy érzem, hogy nem is várom! Tiszta gonosznak érzem magam! Van még más is így?

Figyelt kérdés
Olyan fura érzések vannak bennem sokszor,persze megpróbálom elnyomni,de nehéz.Nem voltam ilyen ,imádtam mindig a családom ,a karácsonyi készülődést,most meg olyan vagyok ,mint aki készül bekattanni!!Más is van így?
2012. dec. 6. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, a hormonjaid az egekben, készül a szervezeted a szülésre, az új jövevény érkezésére. Ez most egy ilyen állapot, a mostani karácsony más lesz, mint az eddigiek, és miután szülés után nem egyik napról a másikra esik vissza normálisra a hormonszint, arra is készülhetsz, hogy még a karácsony is így fog telni, a hátad közepére sem kívánod majd, hiszen most teljesen más dolgok foglalkoztatnak. Beszéld meg ezt a családoddal, hogy tudják, mi zajlik benned és tartsák tiszteletben. Neked most nem a karácsony a nagy attrakció. A nyugtalanság, idegesség a szülés közeledtét jelzi. Az állatok is nyugtalanabbá válnak szülés előtt. ezzel nem hozzájuk akartalak hasonlítani, csak jelezni, hogy egy természetes ősi, hormonok okozta folyamatról beszélünk.
2012. dec. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

bár még 'csak' a 28. hétben járok, de én is így vagyok vele... a hátam közepére nem kívánom ezt az idei karácsonyi mizériát. rohangászás az ajándékok után, vendégek jönnek-mennek... inkább pihennék, és kihagynám az egészet. mondjuk alapból nem szeretem a karácsonyt (megvan a miértje, nem csak úgy mondom), szóval az idei még borzalmasabb lesz a számomra mint a többi.

meg az a rengeteg elköltött pénz, olyan rokonokra, akiket évente csak egyszer látok... inkább költeném a babámra.

én is gonosznak érzem magam emiatt, de ezzel nem tudunk mit csinálni, jövőre már sokkal jobb lesz, mikor a gyerkőceink miatt díszítjük föl a fát, esetleg velük sütünk, főzünk... azt már várom :)

2012. dec. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ios olyan undok és házi sárkány vagyok,kibirhatatlan!Próbálom titkolni de nem sikerül és olyanokat szolok amit esetleg nem kellene.A párom agyára megyek,

34 +4 hkm :(

2012. dec. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 34 hetes vagyok és mindenki idegesít aki alapba is idegelt az meg mégjobban.nem bírom elviselni az embereket a közelembe..:D

Próbálom a kevés türelmemet a gyerkőceimre fordítani de nem sok sikerrel mert ők is eléggé rosszcsontok mostanában.A karácsonyról meg annyit h nem szeretem mert csak a pénzről szól.egyedül csak az boldogít akkor h a gyerkőceim mennyire tudnak örülni az ajándéknak :) asszem idén a hormonok miatt el is fogom magamat sírni...:')

Neked már csak egy hét...:) aztán majd jön a 2-3 hét depi.nálam ez volt....de fel a fejjel inkább nevess mindenen ne mérgelődj.:)

Jó baba várást :)

2012. dec. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!