Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szemét vagyok? (Kérdésed túl...

Szemét vagyok? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném, hogy ha előbb születne meg a kisbabám, mondjuk két héttel, nagyon terhes már minden, nincs kedvem állandóan vizsgálatokra járkálni, nyűgös vagyok, nincs erőm semmihez, fáj az összes csontom. Szeretném ha egy két héttel előbb jönne a babám, szerintetek ez szemétség? Olyan fura mikor erre gondolok hogy jó lenne ha előbb jönne, mert azt érzem, és tudom, hogy neki 40 hétig a pocakomban van a helye. De elvégre már egy 38-39 hetes baba teljesen érett a kinti életre is. Annyira várom már hogy itt legyen velem. Szerintetek ez szemétség? Vagy ti is szeretnétek ha 1-2 héttel előbb jönne a babátok?
2012. dec. 6. 12:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kitartás!Már nem sok van hátra! :)
2012. dec. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. dec. 6. 13:04
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Megertem az erzeseidet. Nagyon akartam, hogy kijojjon!!!! de nem...elmult a kiirt nap es nem...40 het 4 napra bujt ki...Hatalmas voltam, tele vizzel, mar menni nem tudtam, mindenem fajt....De te is tudod a valaszt! Hidd el, mar csak par nap! Aztan itt lesz veled! Ne surgesd az idot es nem vagy szemet!
2012. dec. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én pasi vagyok,és le a kalappal előttetek,ezért a terhességi tortúráért,dehogy vagy szemét,én két napig sem bírnám!

Kívánok egy szép ,egészséges gyereket Neked!

2012. dec. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden baba tudja mikor kell neki jönni.

Az én lányom a 38. hétre született, kedden töltöttük, szerdán éjszaka már el is indult kifele.

Barátnőmnek a 37. héten született a babája, 3000 grammal.

Nekem azt mondta a doki 36. héttől bármikor jöhet, érett a kinti életre, onnan már csak súlyra nő, már minden kifejlődött.

Nem szemétség, én örültem neki, hogy hamarabb jött.

Kitartást és könnyű szülést kívánok neked.

2012. dec. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Csak kicsit lelki ismeret furdalásom van, nagyon sokat beszélgetek vele, hogy jöjjön picit előbb. :)
2012. dec. 6. 13:13
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A szülés előtti időszakot többnyire türelmetlenség jellemzi.

Teljesen természetes. Én is így voltam.

2012. dec. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam, mindenki nyugtatgatott, h ne legyek türelmetlen, jobb a babának odabent. Persze, de gondolom nem lett volna baj neki sem, ha a 38. héten születik 4 kilóval és nem a 41.-en 4,6-tal :S
2012. dec. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ez így természetes :) Hiába csinálsz bármit, ha még nincs itt az ideje, nem fog korábban jönni se a lépcsőzéstől, de az ablakpucolástól, se a szextől :) nem vagy szemét, nyugi :)
2012. dec. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nem vagy szemét, bár vissza fogod sírni a terhességet mert egy kisbabával sokkal több a nyűg mint terhesen :-) Amikor még bent vannak, olyan könnyű vigyázni rájuk... a kényelmetlenség semmi ahhoz képest amikor később hetekig fel kell hozzá kelni éjjel, és egy felkelés nem 5 perc, hanem egy óra. Nálunk legalábbis így van.


ettől függetlenül a babád már teljesen érett valóban a kinti életre, az égvilágon semmi baja nem lesz ha hamarabb jön, sőt, lehet hogy jobban jár. Én is szerettem volna ha 2 héttel hamarabb jön, de én nem a kényelmetlenség miatt, hanem mert közeli rokonnak volt akkor születésnapja, és gondoltam aranyos lenne ha egy napon ünnepelnék. Mázlim volt, aznap szültem amikor akartam, de nem tettem érte semmit, csak így alakult :-) 38 hetet töltöttem aznap, és ha még két hetet bent marad lehet meg sem bírom szülni, így is nagyon nehezen jött ki.

2012. dec. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!