Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szemét vagyok? (Kérdésed túl...

Szemét vagyok? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném, hogy ha előbb születne meg a kisbabám, mondjuk két héttel, nagyon terhes már minden, nincs kedvem állandóan vizsgálatokra járkálni, nyűgös vagyok, nincs erőm semmihez, fáj az összes csontom. Szeretném ha egy két héttel előbb jönne a babám, szerintetek ez szemétség? Olyan fura mikor erre gondolok hogy jó lenne ha előbb jönne, mert azt érzem, és tudom, hogy neki 40 hétig a pocakomban van a helye. De elvégre már egy 38-39 hetes baba teljesen érett a kinti életre is. Annyira várom már hogy itt legyen velem. Szerintetek ez szemétség? Vagy ti is szeretnétek ha 1-2 héttel előbb jönne a babátok?
2012. dec. 6. 12:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagy szemét. Én augusztusban szültem, az utolsó pár hét nem volt kellemes (kánikula, ha sima csapvizet ittam, akkor is jött fel a gyomorsavam). Mondjuk az én orvosom a 37. hét környékén megmondta a vizsgálatok alatt, hogy ne is reménykedjek benne, hogy a 40. hét előtt szülök. Igaza lett... 41+1...

Nővéremnek viszont 6 nappal a kiírt előtt indult a szülés (sajnos a baba nem fordult be, így császár lett /szerencsére mindketten jól vannak).

A dokid mit mond? Mennyire vagy nyitva?

Kitartás! Már nincs sok hátra!

2012. dec. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó írja, lehet, hogy azt fogod kívánni, bárcsak bent maradt volna még. Én legalábbis így voltam. Nagyon vártam már a lányomat, azt szerettem volna, ha minél előbb születik. De ha tudtam volna, hogy milyen nehéz lesz vele, akkor inkább még 2-3 hónapig bent tartottam volna :D Éegalább a hasfájós korszak végéig :) Na de kívánok neked egy kis angyalkát akivel csodás lesz az élet! :)
2012. dec. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hihetetlenül örülök hogy ennyien írtatok, olyan aranyosak vagytok, az egyik válaszolom kérdésére válaszolva, teljesen zárt vagyok, viszont a méhlepényem már 35 hetesen III fokban érett volt, amire azt mondta a dokim, hogy ilyenkor már nem szoktlan, de szeretné ha még a baba két hetet bent maradna. Letelt a két hét :D Várom hogy jöjjön, igaz még mindennel fél lábon álok, a nagy takarítás is csak félig van kész, nagy a lakás, 3 napja csinálom, és úgy érzem soha nem fogom befejezni, mivel 2-3 óra után, majd leszakad a derekam, és le kell pihennem. Egyébként mindenki mondja, hogy jobb bent mint kint, mert az eleje nagyon nehéz lesz, tartok is tőle, de annál jobban várom. Köszönöm a válaszokat, és a jó kívánságokat.
2012. dec. 6. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!