Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Időnként 2-3 naponta kis...

Ketim kérdése:

Időnként 2-3 naponta kis narancssárgás vérzés, lehet oka a felfedezett heamatoma?

Figyelt kérdés

Szerdán volt egy kis narancssárgás vérzés egyszer pisilés után vettem ésszre a papíron a tisztaságin semmi. Tegnap voltam ultrahangon 6 hetes és 3 napos babó szívhangal. Közben találtak egy haematomát is, azt mondták lehetséges hogy attól volt a barnázás. Ma elmentem boltba hazajöttem és megint volt egy kis narancssárgás valami szintén pisilés után a wc papíron, tisztaságin semmi.

Szedek Duphastont.

volt már valaki így, baj lett belőle??



2012. dec. 7. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet amiatt, igen.

Pihenj amennyit csak tudsz, azzal segítesz a legtöbbet a tablettán kívül.

A heamatoma fel is szívódhat, de ki ürülhet hirtelen, ami elsodorhatja a babát, emiatt kell nagyon vigyázni, nem megerőltetni magad és feküdni amennyit csak lehet.

Nem lesz semmi baj, nyugi! :)

2012. dec. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Csak ez most olyan rossz december karácsony, ajándékozás készülődés. A családnak is csak karácsonykor akarjuk elmondani. Viszont legközelebb csak a 12 hetes Uh-ra van időpontom addig doki nem is lát. Szóval izgulok.
2012. dec. 9. 14:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát az még odébb van pedig. Nem tudsz elmenni magán rendelésre megnézetni magad kari előtt? Kérhetnél UH képet is a babáról. Megnyugodhatnál és jó kis ajándék lenne... :)
2012. dec. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A dokimnak nincs magánrendelése az szegeden járok hozzá a klinikára, lehet elmegyek karácsony előtt simán egy Uh-ra a klinikára.

A nagyszülőknek kis cipőt tervezünk adni.

2012. dec. 9. 14:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Az is jó ötlet, de csak akkor tudod örömmel átadni, ha megnyugszol. Menj el egy UH-ra, semmit nem veszítesz , viszont megnyugtatna, szerintem. Legalábbis engem mindenképpen meg fog, ha elmegyek és úgy jelentjük be karácsonykor. Bár az édesanyám már tudja, de csak ő.
2012. dec. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen kell a nyugalom és a sok pihi na meg a pozitív gondolkodás. Lehet elmegyek egy ultrahangra a klinikára.
2012. dec. 9. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!