Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az afp vizsgálat eredményét...

Az afp vizsgálat eredményét milyen úton-módon kaptátok meg? Az orvosnak adták ki, aki beutalt a vizsgálatra, vagy neked?

Figyelt kérdés
2012. dec. 7. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
18 hetesen visszahívtak uh-ra, és ott adták oda.
2012. dec. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem a védőnő hívott fel h amúgy is találkozni akar velem elmentem hozzá tanácsadásra és a leletet nem is láttam csak beírta az eredményt a kis könyvembe és azzal mehettem is 18 hetes uh-ra. Hétfői napon voltam AFP-n csütörtökön már meg is volt az eredményem.


28hkm

2012. dec. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem úgy volt,hogy levették egy keddi napon(pont 16 hetes voltam aznap) és szerdára meglett az eredmény,úgyhogy szerda délután elmentem érte,és ide adták.A védőnő is megkapta(valószínű),de azóta még nem találkoztam vele,majd 17.én megyek hozzá tanácsadásra.


18+3 hkm

2012. dec. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A dokimhoz küldték, de ezt mondták is nekem amikor levették a vért.
2012. dec. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!