Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek született a a 36-37....

Kinek született a a 36-37. héten a babája? Válaszolnátok néhány kérdésemre?

Figyelt kérdés

37+5 hetes kismama vagyok, de a babám később fogant, fiatalabb, 36+1 hetesnek felelnek meg a méretei. Szerdán volt a súlya uh-n 2800 gramm.

2111 a méhszájam, nagyon sok jóslóm van, ezért számitunk rá a dokimmal, hogy előbb jön a kislányom. Mennyi az esély rá, hogy be fog sárgulni? Tud majd rendesen szopni? Vagy aluszékonyabb, ügyetlenebb lesz? Vagy már végülis érett újszülöttnek fog számitani, nem lesz lemaradva jobban, mint aki 40 hétre születik? Féltem őt nagyon, ezért szeretnék felkészülni, hogy milyen is lesz a kórházban eltöltött pár nap. Első baba amúgy:)



2012. dec. 7. 19:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát már jó régen tettem fel a kérdést :) kislányom végül 39+4re született :) pedig minden nap azt hittem h szülni fogok annyi joslofajasom volt :D minden rendben volt vele, nem sárgult be, nagyon ügyesen szopizott már kezdetektől :) már másfél éves lassan, most jön a kisteso :) 15 hetes várandós vagyok :)
2014. máj. 16. 19:58
 12/12 anonim ***** válasza:
De jó!!! Nagyon gratulálok! Az én kisfiam is megnőtt azóta 2 eves! Kistestvérét várom, 33. hetes vagyok. Szinten kisfiú lesz!! Mar nagyon várjuk! Irtó boldog vagyok, a sok fajogatas miatt ugy érzem ő is a 37. Het környékén várható, amit nem is bánnék, mert az elsőnél minden tök szuper volt, es azt a rettenetes kánikulát is megúsztuk, ami a szules utan jott, nagyon nehéz lett volna végig csinálni nagy pocakkal, azon a heten minden nap 40 fokok voltak. Hat jó egészséget Nektek!!!! :-)
2014. máj. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!