Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestant hogyan szedjem?

Utrogestant hogyan szedjem?

Figyelt kérdés

Az orvos azt mondta 2x1 et, amint lesz pozitiv tesztem,ket napja halvany pozitivakat tesztelek(holnap vagy azutan kellene megjonnie) es szeretnem elkezdeni.Szajon at szedhetot kaptam nem mondta hogy ez barmi gondot okozhat,de azt olvastam sok helyen hogy inkabb a szajon at szedheto kapszulat is huvelybe kell feltenni!Mi van akkor ha en szajon szedem?Tenyleg roncsolja majat?


Ja es felkeles utan,lefekves elott az jo ha akkor alkalmazom?

Koszonom a valaszokat(kulfoldrol irok)!



2012. aug. 29. 22:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én is szájon át szedtem, kettőt naponta, reggel és este. semmi bajom nem lett tőle. 12. hétig szedtem, aztán fokozatosan kellett abbahagyni, asszem 4napig szedtem 1et a végén
2012. aug. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A 2* 1 azt jelenti, hogy reggel és este:) Egyenlőre szájon át szedd, azzal az szokott a gond lenni, hogy rosszul vannak tőle a nők. Én hüvelygolyót használok, azzal semmi gondom.

HA nem bírod, kérdezz rá az orvosodra a váltásról. ÉS gratulálok a babához!!!!!!!!!!!

2012. aug. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!Es koszonom a gratulaciot!Remelem tenyleg baba van a dologban,mert menzire csak enyhe gorcsok emlekeztetnek..Azok meg allitolag normalisak..:) De azert el kezdem szedni biztos ami biztos..Es szajon at akkor mert azt kaptam a doktortol is.
2012. aug. 30. 01:19
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Gratulálok!!!

Ha olyan kaptál amit szájon át kell bevenni akkor úgy szedd és igen jó felkelés után és lefekvés elött.

Én pozi teszt után kaptam hüvelygolyót, reggel-este kell nekem is 1-1-et.

8+5hkm

2012. aug. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Baj van..A clear blue adott pozitiv tesztet,esa mai negativ lett!Es egy tizedet csokkent a hom is!(36.8)!Es bevettem egy utrogestant!Akkor mit csinaljak?Vrajam mega holnapot.addig szedjem es ha az orvosnal azt mondjak hogy nem vagyok terhes akkor abbahagyhatom csak ugy?Az a baj hogy hetfon megyek vervetelre (es az utrogestan bezavarhatja az eredmenyt..:S).


De az nem ertem hogy a One step terhes tesztek pozitivak(a mai is annak nez ki),de az is lehet hogy szellemcsikosak(rozsaszin a m2.csik,csak halvany)..:(

2012. aug. 30. 11:53
 6/15 anonim ***** válasza:
Én szedném továbbra is. Ha megjön a menzid, hagyd abba, de ha volt pozi teszted, és azóta nem vérzel, akkor szerintem max segíthetsz a babának, de ártani nem fog, ha szeded.
2012. aug. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
igen, szedjed, mert ha van baba és abbahagyod, abból baj lehet
2012. aug. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Koszi szedem tovabbra is! Ha nincs baba akkor megjon mellette normalisan?
2012. aug. 30. 18:18
 9/15 anonim ***** válasza:
VAn akinek igen, van akinek nem. De majd az orvos megmondja, addig szedd, és pihenj!!!!!!!! Nem emelgess, ne stresszelj! Ezzel tudsz a legtöbbet segíteni, sőt, mást nem is tehetsz. Nagyon szortok! A pozitív teszt az pozitív, a negatív lehet hogy rossz! Feltétlenül írd meg hogy mi van! Nem tudsz felhívni egy dokit?????
2012. aug. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
JA, második voltam! NAgyon izgulok értetek!!!!!!!!!!
2012. aug. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!