Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megihatok egy pohar vorosbort?

Megihatok egy pohar vorosbort?

Figyelt kérdés
37 hetes kismama vagyok, es nagyon kivanom mar kb 3 hete, de eddig nem.mertem inni. Ma van a parom szulinapja, megihatok k 1-2 deci vorosbort?
2012. dec. 9. 13:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Hiába írod sokan nem értik meg. Nem mondhatod h egészséges a gyereked mert nem ért hozzá senki csak ők. Majd jön az a duma h kb 5 év múlva nem tud a gyerek kézen állva a lépcsőn csukott szemmel felfele menni na az annak köszönhető lesz h te 33 hetesen megittad azt a deci bort. Kb ilyenekről van már szó.
2012. dec. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Jajj szegény picikém, ilyen kárt tettem benne!? :( :D


Itt amúgy tényleg nagyon okos anyukák vannak, simán lehetne a legtöbbnek orvosi diplomája, és a babájuk is jóval fejlettebb a koránál, mert majdnemhogy 1 hetesen már futnak. Szóval kicsit félek is, mert az én kisfiam még semmi jelét nem mutatja annak, hogy 2 nap múlva már sétál. :D

2012. dec. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
4%

Akkor ti itt mind azok az anyukák vagytok akiknél teljesen elfogadott hogy a csecsemöt megcsugtatni palinkába mártott cumival kell. Bizony megnyugszik töle, mert a fejlettlen idegrendszerére így hat. Hogy az agysejtekben milyen pusztulást tesz ki tudja, mert már magzat korában attól az 1-2 deci bortól károsítva lett.


Semmi de semmi külömbség nincsen cumit pálinkába mártani majd a kisbaba szájába adni vagy meginni 1-2 deci bort.

2012. dec. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, azért ennyire ne túlozzunk már! :D

És akkor mi van, amikor valaki fejfájásra gyógyszert vesz be, mert már annyira fáj, hogy megőrül? Akkor az bedrogozza a gyerekét? Ugyan már!!!

Kedves Kérdező! Remélem, azóta már túl vagy azon a pohárka boron! Az égvilágon semmi kárt nem tesz sem benned, sem a babádban! Egészségedre!

Én is szoktam ritkán inni, és képzeljétek, nagyon jól esik! :-D

2012. dec. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell olyat feltételezni rólunk amit nem mondtunk h megtennénk??? És képzeld még egy korty bort sem ittam és szándékomban sem áll. De nem nézek le senkit és nem tartom idiótának azt aki mégis. Ezt a cumis dolgot meg ne fogd rá senkire aki nem mondta h megtenné. A meséket ne itt gyártsad legyél oly szíves hanem máshol. De a lényeg kedves doktornő anyuka h te mindenhez sokkal jobban értesz és magyarán megmondva mind szar anyánk vagyunk csak te vagy tökéletes. Oké igazad van :) Légy boldog ezzel a tudattal de az én életem nagyon is boldog és nem te leszel az aki ezt eldönti úgy h nem ismer. Szerintem kicsit gondolkozz el ezeken. Szép estét mindenkinek!
2012. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Te itt kajak mindenkit lealkoholistázol meg azzal vádolsz h a pálinkával itatja a gyerekét??? TUDSZ TE GONDOLKODNI????
2012. dec. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
90%
Jajj, egész nyugodtan. Egyáltalán nem jut át közvetlenül a babához, mert az alkohol gyorsan lebomlik. Nagy mennyiségben persze nem, de 1-2 decitől még senkinek semmi baja nem lett. Hallottam már orvostól azt is, hogy röviditalt ajánlott egy kismamának valami miatt. Na nem rendszeresen, hanem csak a jósló fájások alatt.
2012. dec. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Hű mi kerekedett itt tegnap óta. Nem semmi. Ne haragudj kedves "OKOS" anyuka, mindenki véleményére kíváncsi voltam, de te már egy picit sok vagy azzal a dumával, hogy pálinkába mártom majd a gyerekem cumiját. Nem semmi. Köszönöm az értelmes válaszokat, megittam azt az EGY deci vörösbort, NEM SZÜLTEM TŐLE RÉSZEGEN :D sőt sehogy, és még jól is esett. :) Annyira nem sajnálom ha a gyerekem nem tud majd 5 év múlva kézen állva lépcsőzni, így legalább nem fog leesni a lépcsőn. :) Köszönöm a válaszokat még egyszer.
2012. dec. 10. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!