Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes vagyok! Kivételes...

15 hetes vagyok! Kivételes esetben megihatok egy energia italt?

Figyelt kérdés
Egész éjjel sírt a foga miatt kisfiam, szemhunyásnyit sem aludtam hulla vagyok! Nagyon ritkán kávézom csak mert nem szeretem, most jól jönne de nincs itthon, viszont van egy energia ital a hűtőben! Árthat ha most az egyszer megiszom a felét?
2011. máj. 3. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Méreg.Na nem szó szerint, de tilos, mert nagyon ártalmas anyagok vannak benne.Én egész terhességem alatt kívánom nagyon, de az orvosom,és mindenki letiltott róla szigorúan.Én külföldön élek, és itt minden energiaitalos üvegen rajta van, hogy terheseknek nem ajánlott. (taurin) Csak gondolj bele, ha napi 1 kávé még megengedett, akkor (1 energiaital kb. 15-20 kávénak felel meg)az energiaital nem túl sok??? Neked kell döntened, én megáltam, mert a pici a pocinkban nem tud véleményt nyilvánítani, ezért nekünk kell döntenünk, hogy kockáztassunk-e.A taurin a szívre káros..... Nem ajánlom. Kitartás! Könnyű szülést kívánok, és nagyon jó egészséget, és jobbulást a kisfiadnak is!! :)
2011. máj. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. máj. 3. 09:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Dőlj el inkább délután amikor alszik a kisfiad.
2011. máj. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne igyál!!Terheseknek nem igazán ajánlott de ez minden energia italra rá van írva.Majd megörülök én is hogy igyak egyet de csak az íze hiányzik, úgyhogy ezért meg nem fogok inni, mert első a BABA meg annak az egészsége.
2011. máj. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább egy jó tejeskávét ajánlanék sok cukorral. Akkor alig érzed a kávé ízt, de a hatása megvan. Azt biztos szabad innod.

Én úgy tudom az energiaitalok vérbőséget okoznak, ami nagyon nem jó terhesen...

2011. máj. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon kívántam,de nem lehetett.Egyszer ittam egy kissebb kortyot (mennyei volt) szerintem ne idd meg,bármennyire is szükségét érzed!
2011. máj. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Teád sincs otthon? Egy fekete teát nyugodtan megihatsz, de energiaitalt tényleg ne igyál. Egyébként én úgy tudom, hogy napi 300 ml koffein tartalmú italt lehet meginni, de ez csak a teára, kávéra vonatkozik, esetleg kóla. De az energiaitalt egyáltalán nem ajánlják terhesség alatt.
2011. máj. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!