Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nálatok az sztk-s alapon...

Nálatok az sztk-s alapon végzett 18. heti uh vizsgálat hogyan zajlott? Mennyi ideig tartott? Párotok bent volt veletek? Képet kaptatok a babáról? Megtudtátok a nemét?

Figyelt kérdés

Írjátok le személyes élményeiteket, ha van kedvetek! :)

Hamarosan én is megyek és kíváncsi vagyok milyen lesz! Már alig várom!! :)


2012. dec. 10. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Én sztk-ba jártam.

Ugyan úgy mint a többi annyi hogy több mindenét mérik, nézik a babának. :) A nemét tippelték de jól tippeltek.

Képet kaptam volna csak nem volt jó a gép. :)

2012. dec. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem a sote2n csinálták.Elvileg jobban nézik a babád szívét és agyát is,de ezt nem fogja mondani a doki,bár én is onnan tudom ezt h az uhm alatt voltak bennt ilyen gyakorlo orvosok és akkor magyarázta ezt az orvos h ilyenkor ezt is nézik.Olyan 15perc volt de lehet csak a diákok miatt.Képet sajnos nem kaptam mer
2012. dec. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bocsi véletlen elküldtem.szóval képet nem kaptam mert volt valami a nyomtatóval.Ha ugy fekszik a kicsi akkor akár 100%ra megmondják mi a neme.Jó babavárást nektek!32hkm
2012. dec. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kb 10-15 percig tartott. Mindent jó alaposan megnézett. Apuka bejöhetett volna, de sajnos nem ért rá, így csak a kislányom KÍSÉRT EL. KÉPet nem tudtak adni. A nemét meg tudta állapítani pontosan, de én nem akartam tudni. Ez egy vidéki sztk-ban volt.

Az első terhességemnél a délpestiben voltunk szintén sztk alapon. Bejöhetett még anyukám is, és a férjem is. Ott azt mondták, hogy nincs pénzük papírra, így nem adnak képet. Kb ugyanannyi ideig tartott az a vizsgálat is. A nemét nem tudták megmondani.

2012. dec. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Apuka benn volt és mindent végig mutatott a doki amit csak tudott! Közben méregetett ha úgy fordult mutatotta ez most a talpa,így ver a szíve meg mindent kb fél órát voltunk benn! Valamit nem tudott pontosan megmérni ezért vissza kellett mennünk egy hét múlva! Biztosra mondta a nemét! Képet pedig 500ft ellenében kaptunk!
2012. dec. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk kb. 5 percig tartott, több mindent megmért a doki, sok mindent nem mondott, én kérdeztem ezt-azt. Párom bent volt velem, és a nemét is megtudtuk, bár még nem tudjuk, hogy ez biztos-e :) Kontrollra vissza kellett menni, mert ahogy az orvos fogalmazott, "hülye" pózban feküdt a baba, így az arcát nem látta. Ha befizeted az 500 Ft-os csekket, akkor kapsz róla képet. Már ha nincs ilyen baki, amikett előbb felsoroltak.
2012. dec. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!