Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor megtudtatok hogy...

Amikor megtudtatok hogy terhesek vagytok, tesztcsinalas utan, akkor nem mentetek el dokihoz is hogy megerösitse az infot?

Figyelt kérdés
Most olvastam itt hogy sokan csak a 8-10 heten mentek elöször dokihoz. En nem vagyok terhes es meg messze is vagyok attol hogy kisbabam legyen, de en eddig azt hittem hogy oke hogy csinalsz tesztet de el kell azert menni orvoshoz hogy megrösitse vagy pl mondjon valamit. Vagy nam igy van??

#terhesség #orvos #teszt #elsö vizsgalat
2012. dec. 10. 21:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én megcsináltam a tesztet hétfőn,kedden már mentem is dokihoz,hogy megerősítse.Akkor mondta hogy 5 hetes és 6 napos terhes vagyok.
2012. dec. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
66%
kedves 6os én csak nyelvtanilag értelmeztem amit írtál. Attól mert pozitív a teszt még nem biztos, hogy van baba, ezt kéne megpróbálni értelmezni. Fogamzás van, igen, ha pozitív a teszt, de baba a szó szoros értelmében csak akkor van, illetve lesz, ha nincs korai vetélés. Az esetek nagy részében természetesen lesz belőle baba, igen, de a terhességek 15-20% vetéléssel végződik, tehát ha pozitív is a tesz, nem biztos, hogy van baba. Remélem érthetően írtam, és nem akartalak megbántani.
2012. dec. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
18%
köszönjük szépen tanárnéni nélküled elvesztünk volna szerintem rajtad kívül mindenki értette miről beszélek de ha kötekedni van kedved légyszíves máshol tegyed rád nem vagyok kíváncsi! további szép napot mindenkinek!!
2012. dec. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
mennyi buta ember van te jó ég...
2012. dec. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!