Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mennyire vagytok/voltatok...

Ti mennyire vagytok/voltatok "felhőtlenül" boldogok a terhesség elején?

Figyelt kérdés

Szerettünk volna babát és nagyon-nagyon örülök, hogy sikerült (már első hónapban), de mégse érzem magam olyan felhőtlenül boldognak, mint ahogy "kéne".

Nyilván a hormonok, a sok változás/aggodalom, stb miatt lehet, de néha kicsit bűntudatom van, hogy nekem repesnem kéne az örömtől, hogy babám van és mégsem.


Ti is voltatok így ezzel?


12h+2n


2012. dec. 11. 09:14
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

6 (12:30) - 8-9. héten én is pont így voltam, de még a melleim se nagyon feszültek, egyik este még el is bőgtem magam, hogy én nem érzem magam terhesnek, biztos történt valami a babával. Aztán a "kedves" párom megnyugtatott, hogy a fő tünet megvan, mert hisztizek. :D


9 (13:20) - hát igen, engem a szülinapom, karácsony, szilveszter, stb. annyira nem zavar, elvagyok alkohol nélkül is (bár lánybúcsú miatt azért sajnállak :) ), de hogy egy egész telet ki kell bírnom a párom istenifinom forralt bora nélkül az azért nem egy jó dolog.


10: Remélem minden rendben lesz veletek! (Ilyenkor érzem magam rettentő "hálátlannak", hogy itt nyavajgok, mikor nekünk nem is kellet rá várni, mások meg évekig próbálkoznak.) Szorítok, hogy minden rendben legyen! :)

2012. dec. 11. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!