Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mivel tegyem emlékezetessé...

Mivel tegyem emlékezetessé kislányom első szülinapját? Különleges formájú étel? Jól dekorált szoba?

Figyelt kérdés
Valami jó kis dekorációs ötletet szeretnék akár ételt dekorálni vagy a szobát :) ha van olyan amit magam csinálhatnék az nagyon jó lenne :)szeretném ha a meghívottak is mindig emlékeznének rá :)
2012. aug. 19. 14:59
 1/9 anonim válasza:
100%
Hát szerintem ehhez nem kell olyan nagy felhajtás , viszont ezt elhanyagolni sem kéne .Szerintem finom ételek , torta , meg sütik ,dekoráció nem hiszem hogy szükséges , vagyis olyan dologok amik a vendégek szeretnek .:D
2012. aug. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem kell túllihegni, úgyse fog rá emlékezni, csak a fénykép lesz. esetleg a tortára rakhatnátok ehető képet(ostyára rányomnak ehető tintával képet)
2012. aug. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Neki semmivel nem teheted emlékezetessé. Legfeljebb később mutathatsz neki fényképeket. Elég egy szülinapi torta,más felesleges. Meghívottak pedig hamar elfogják felejteni. Nekik csak az étel-ital lesz a fontos.
2012. aug. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A kicsi nem fog rá emlékezni majd, bármit is csinálsz. :) Ettől még persze lehet ünnepelni, de nagy felhajtást csinálni teljesen felesleges. Ezt úgyis inkább magatoknak csináljátok.

Én úgy gondolom, egy aranyos torta, kis ajándék, közös családi evés/beszélgetés bőven elég. A kicsi fel sem fogja még igazából, hogy miről van szó, de azt persze érzi, hogy ez egy különleges nap.

2012. aug. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. szülinap a szűk családnak, tehát szülőknek, nagyszülőknek (hú, ők nagyon imádják), keresztszülőknek és ha van, akkor a nagytesónak élmény. Én mást nem is hívnék. Nem kell extra dekoráció, fincsi torta, amit az ünnepelt szeret - na és a nagymamákat is hízlalja -, kaját pedig apró falatkákat, amit az ünnepelt egyedül is el tud fogyasztani és akkor mindenki elájul, hogy már milyen ügyes, egyedül vesz magának, szépen megeszi egyedül (ja, te meg mosod utána a ruhácskáját szintén egyedül).
2012. aug. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én már pedig csináltam felhajtást:) Bár tényleg "felesleges" a gyerkőc számára.

Nos voltak lufik (több tucat) amivel az ünnep után játszott, színes lampionok, színes papírtányérok, papír poharak. Vettünk Boldog Születésnapot feliratú szalagokat, azokat tettük különböző helyekre:) A dekorálás kb ennyi volt.

Na meg a torta! Nálunk akkor a fiam nagy motor mániás volt, állandóan berregett ezért egy hatalmas piros színű, motor formájú tortája volt.

A vendégeknek nagyon tetszett minden!

Készült jó pár fotó, így majd ha nagyobb lesz, megnézheti milyen is volt az 1. szülinapja.

Nálunk idén lesz 5 éves, de eddig mindig és ezek után is mindig ilyen színes kis bulik lesznek!

Boldog Szülinapot a lánykádnak!:)

2012. aug. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi majd csak 10én lesz köszi utolsó h a kérdésre válaszoltál. :) kedves többiek értem h nem emlékszik majd rá de a rokonság igen :) mindenkinek szeretném h tetszen és mindenki emlékezzen rá :) egyszer egy éves az ember gyereke :)
2012. aug. 20. 10:08
 8/9 A kérdező kommentje:
de a vendégek ill mi fogunk és van fényképező amivel megörökíthatem....-.-"
2012. aug. 22. 16:06
 9/9 anonim válasza:
[link] ez egy jó oldal érdemes megnézi :)
2012. aug. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!