Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is van így? 1. trimeszterb...

Más is van így? 1. trimeszterben vagyok 2. babával és abszolút nem kívánom a szexet? Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Van emiatt otthon vita köztetek? Mármint a pároddal.
2009. aug. 21. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Első trimeszter első baba és én sem kívánom.Megoldjuk más módon így nincs vita.Tessék kipróbálni bizonyos módszereket.
2009. aug. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
en a 11. hetben vagyok, de mar 6 hete nem volt "parnacsata", olyan rosszul vagyok es egyaltalan nem kivanom a szexet. eleinte sajnaltam a paromat, de vita soha nem volt belole. most a baba az elso! azert remelem, hogy nemsokara visszater a regi etvagyam!
2009. aug. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

En is igy vagyok ezzel, sajnos. Nem ismerek magamra. Egyebkent a libidom igencsak magas, a ferjemmel szinte mindennap egyutt vagyunk alap esetben. Mar a masodik babamat varom, az elsovel ilyen nem volt, vegig nagyon kivantam ot, a szexet, a szules napjaig egyutt voltunk, utana alig birtam kivarni, hogy eljussak orvoshoz. Mindegy, hogy milyen faraszto volt neha a babazas es az ejszakazas, akkor is ugyanugy volt szexualis eletunk, mert nem ment el tole a kedvem.

De ahogy a masodik babaval teherbe estem ez gyokeresen megvaltozott. A hatodik het ota a libidom a beka feneke alatt van, ha megis sikerul belelendulnom, akkor sem az igazi. Van hogy jol sul el, de van, hogy csak osztonosen teszem a dolgom. :-S

A ferjem teljesen megerto, segitek neki maskepp, de teny, hogy hianyzik neki kicsit a regi vehemenciam, erzem rajta idonkent. Inkabb en problemazok miatta, ugyanis mar lelkiismeret-furdalasom van, amiert nincs bennem vagy, mar tobbszor bogtem miatta. Kicsit felek attol, hogy most mar mindig ilyen leszek es hosszutavon ez nagyon rossz.

De a parom azzal nyugtat, hogy ennek biztosan van valami oka, hiszen tavaly az elso babankkal nem volt ilyen, most meg a hormonok azt diktaljak, hogy ne szexeljek gyakran, szoval biztosan valami maskepp van a babaval es a szervezetem ezzel probalja ot vedeni. Hat, nem tudom, lehet, hogy igaza van.

Azt olvastam mindenhol, hogy a 2. trimeszterben mar a regi lehet a vagy, varom, hogy ez megtortenjen, ugyanis en a 14. hetben vagyok, de eddig semmi sem valtozott.

2009. aug. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
17 hetes vagyok. Mostmár néha akarom, de az elején két hetente egy elég volt. Nem veszekszünk ezen, én azért kedveskedek máshogy neki.
2009. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Szia!Én a 2.trimeszterben vagyok,de még mindig nem kivánom a sexet:-( Most pluszba még a doki is megtiltotta.Úgyhogy Ügyeskedem,hogy a páromnak JÓ legyen.22 hetes kismama
2009. aug. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

A lányommal szinte mindég kívántam.Most 11 hetes vagyok,de eszembe sem jut.Azért ritkán beadom a derekam. :)

Nincsen gondunk ebböl.

2009. aug. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Én a 9 hónap alatt el lettem volna szex nélkül vigan. Abszolut nem kivántam, de azért beadtam a derekem és mi is megoldottuk másképp is.
2009. aug. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódjatok, annyira változó a kismamik libidója trimeszterenként, sőt terhességenként is (ahogy írtátok), de sok mindent ki lehet próbálni, ami ilyenkor kárpótól, oldja a feszültséget és megnyugtat: ilyen pl. az erotikus masszázs. Azért is ajánlom, mert nincs benne elvárás és kötelezettség, csak a másik kényeztetése és szeretete.

Egy kis magyarázat a várandósság alatti és utáni libidóhoz a következő linken:

[link]

[link]

[link]

2009. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!