Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés, és annak orvosi...

Vetélés, és annak orvosi befejezése után hogyan tovább? Hogy dolgoztátok fel, ti és a párotok?

Figyelt kérdés

Hasonlón átesettek tapasztalatát várom.

Az orvos azt mondta 3 ciklust érdemes várni.Párpmmal megbeszéltük fél évet várunk hogy túl tegyük magunkat a történteken.Szombaton történt.A párom végig velem volt 8 hetes terhes voltam.Vigasztalt hogy lesz babánk ettől még.Tegnap már azt mondta neki nem kell gyerek ő mégegyszer nem akar engem ennyire szemvedni látni,és ő sem akarja átélni ezt ha megint baj lenne.Félek hogy komolyan mondja.Remélem csak idő kell neki hogy megeméssze és szeretne később babát.Azt mondja eddig is jól megvoltunk ketten.Meg hogy felejtsük el ami történt,ne is beszéljünk róla.


2012. dec. 11. 23:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es nem azért tettem fel a kérdést hogy itélkezz felettünk.Mindenki másképp reagál le stressz helyzetet.Nem kis meggondolatlan tinik vagyunk akiknek fel kell nőni a feladathoz.Én hasonló tapasztalatokra voltam kiváncsi és hogy hogy tudok a páromnak segíteni hogy feldolgozza a dolgot.Nem tudom miért kell így reagálni egy ilyen kérdésre.
2012. dec. 12. 23:33
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly 6 hetesen,idén februárban,12 hetesen vesztettük el mindennél jobban várt babáinkat.A párom kb ugyanígy reagált mint neked,megbeszéltük hogy várunk,nem terveztük,de a kis drágánk aug.végén mégis úgy döntött hogy eljött az ideje,és most már 16 hetesen kikiabálhatom hogy IGEN babát várunk.A lényeg ne görcsöljetek rajta,ő ha akar akkor jönni fog.Azért legyetek együtt mert szeretitek egymást és ne azért hogy baba legyen.És most úgy döntöttem nem görcsölök minden apró dolgon,persze vigyázok magamra 12 hétig szigorúan pihengetés volt,de már szerencsére jól is érzem magam és folyamatosan sétálgatok,teszek-veszek.Fel a fejjel,sok szerencsét és Ne addjátok fel,mert ennél nagyobb öröm nem létezik!!!!
2012. dec. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!