Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a különbség a magne b6 és...

Mi a különbség a magne b6 és a magnerot között? Az orvos szerint semmi?

Figyelt kérdés
21 hetes kismama vagyok és a 19. héten felkerestem az orvost,mert elég sokat keményedett a hasam,pedig 3szor 1 magne b6ot szedtem.Az orvos mondta,hogy gyakran előfordul és,hogy teljesen zárt a méhszájam uh aggodalomra nincs ok és,hogy emeljem meg nagyobb terhelésnél 3szor 2re az adagot.Rákérdeztem a magnerotra és azt mondta,hogy ugyan annyi magnézium van benne mint a magne b6-ban,de a gyógyszertáros azt mondta,hogy erősebb.
2012. dec. 12. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én orvosom azt mondta hogy a Magnerotban több a magnézium mint a sima magne B6-ban. 25. héten kezdett nyílni a méhszájam mert sokat keményedtem és akkor kellett a Magnerotot elkezdenem szedni.
2012. dec. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

48 és 500 közt van némi különbség

magnerotot szedj, vagy magnesi citrii-t, abban is ugyanennyi van, csak sokkal olcsóbb, sőt, ha feliratod háziorvossal, az a legkevesebb

2012. dec. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Magnerot egy kicsivel több hatóanyagot tartalmaz.

Magnerotot akkor szokták javasolni ha erősek a görcsök és keményedések, míg a magne b6 az enyhe görcsökre és izomgörcsökre kiváló.

Tehát neked zárt a méhszájad, és nincs ok aggodalomra így elég a magne b6 is.

2012. dec. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de a biztonság kedvéért szedhetem a magnerotot ugye?Igazából nem fájdalmas keményedések és nem is az a betonkemény mindjárt leszakad a hasam fajta és nagyon rendszertelen.Erről azt olvastam,hogy nem jellemző,hogy kinyitják a méhszájat,de jobb az óvatosság.
2012. dec. 12. 09:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Az elején én is csak sima magnéziumot szedtem, mert csak keményedett a hasam. EGy darabig használt is, aztán utána nem. Újra keményedtem sokat és akkor kezdett nyílni a méhszájam.

2012. dec. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és most hány hetes vagy kedves első?
2012. dec. 12. 09:23
 7/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok!

Nyugodtan szedheted a magnerotot ha ez megnyugtat, de a 36.hét után már nem szokták javasolni a szedését.

2012. dec. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem már megszületett a babám! 25. héten a külső méhszáj volt nyitva, 35. héten már a belső is! Akkor az orvos azt mondta a 37. hét kezdetéig szedjem a Magnerotot. Mikor abbahagytam a 37+3 héten megszületett a lányom!
2012. dec. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A magne b6 semmi a magnerothoz képest....Inkább azt szedd ha szabad ajánlanom...:-)
2012. dec. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!