Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kezi vagy elektromos mellszivo...

Ketteske kérdése:

Kezi vagy elektromos mellszivot vegyek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 12. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
semmilyet. Felesleges. Ha tudsz szoptatni akkor mellszívó nélkül is megy, ha nem tudsz szoptatni, fejni kell, max 2-3 hónapig tud a tej így termelődni, szép lassan el fog apadni. Inkább tanuld meg előre, hogy kell szoptatni!
2012. dec. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én kézit vettem, 90%ban azt olvastam és hallottam is, hogy csak a kézi.
2012. dec. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Megszültél már?


Ha igen, akkor én is a kézit ajánlom, ha még nem akkor szerintem ne vedd meg előre.

2012. dec. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem Avent kézim van, és nagyon bánom, hogy nem vettem meg előre. A kórházban szenvedtem a fejéssel, kézzel gyötörtem a melleimet, azt hittem meghalok. Muszáj volt kifejni amit benne hagyott, mert már így is hőemelkedésem volt, féltek, hogy tejlázat kapok. Venni nem tudtunk sehol, mert pont hétvége volt, minden bolt zárva volt, ami meg nyitva, ott nem volt. Megváltás volt, mikor hozta a férjem. Nálunk a kórházban nem adnak, vinni kellett sajátot.

Akkor is nagy szükségem volt rá, mikor kisfiam leszokott az éjszakai evésről, és nekem muszáj volt kelnem éjszaka fejni, mert reggelre úgy bedurrant volna a cicim, hogy csak na.

Szóval, szerintem elég a kézi, én ezzel is 20 perc alatt lefejem amit kell, ha van rá pénzed, meg időt akarsz spórolni, akkor vegyél elektromost. Van olyan, akinek semmilyen sincs, kézzel fej.

Legfeljebb ha nem lesz rá szükséged, akkor eladhatod.

2012. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én sem vettem szülés előtt, mert mindenki azt javasolta, hogy várjam meg, hogy szükség lesz-e rá.

Megbántam. A kórházban nem indult meg a tejem, pedig szívta szegény kisfiam ezerrel, de valamiért nem ment. Kézzel nem bírtam. Mindenki másnak volt, és használták is, és mindenkinek be is indult rendesen a teje nagyon hamar, mert a mellszívó beindította még azoknak is, akik nehezen indultak.

Alig vártam, hogy hazaérjek, mert pont hétvége volt, és a férjemre ilyesmit nem lehet bízni, mert lövése se volt hozzá. Aztán megvettük, és olyan jó volt. Végre volt rendesen tejem. Ja, ez kézi volt, nekem tuti, hogy az elektromos nem lett volna jó, mert nagyon akadozva jött a tej, állandóan állítgatni kellett, ez pedig elektromossal nem ment volna.

2012. dec. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem Medela kézi mellszívóm volt. Nagyon meg voltam vele elégedve!
2012. dec. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Majd ha megszültél, meglátod mennyi tejed lesz! Ha pont annyi amennyi a babának kell, nem kell a mellszívó! Ha lesz mit lefejni, akkor elég a kézi, de ha sok tejed lesz, akkor kell az elektromos!

Ezt majd szép után meglátod!

Na meg ha lesz kedved 1 órákat fejni 100 milli tejért, akkor jó a kézi, ha nem, akkor minden képpen elektromos.

Árban azért nagyon nagy különbség van, de nem lehet összehasonlítani egy kézit, egy elektromossal, az elektromossal könnyebb az élet!

2012. dec. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előre felesleges venni. Én kölcson kaptam egy kézit, de egyszer használtam csak. A kórházakban szokott lenni mellszívó egyébként. Kérdezz rá, hogy ott van-e ahol te fogsz szülni.
2012. dec. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!