Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes megvenni elektromos...

Érdemes megvenni elektromos mellszívót előre?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem igen. bár lehet elég a kézi is (olcsóbb). inkább legyen, mint apának kelljen gyorsvágtában megvennie, lehet nem is olyat vesz amit te szerettél volna. ha nem lesz rá szükséged (remélhetőleg) még mindig eladhatod.
2010. nov. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is vacilálok rajta... Én is elektromosat szeretnék, de nem húsz fillér, mi van, ha nem fog kelleni. Úgyhogy gondolkodom még.
2010. nov. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha a kórházba nem kell vinni, akkor nem kell. Válaszd ki előre, és ha lesz tejcid apa megveszi. Gagyit nem érdemes venni... Tapasztalat. De van akinek az 1500 ft-os is bejött, nekem az csak akkor volt jó, ha teli volt a cici, de még nem szopizott a babó. (egyszer :) )
2010. nov. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az elektromosak semmire sem jók csak akkor ha amúgy is folyna a tej. az a jó amelyiknek a nagyobb a vákum ereje az pedig az amit húzni kell vagy amelyiket nyomni úgy mint a szódás flakont (bocsi nem tudtam mihez hasonlítani)

persze hogy minden hol az elektromosat ajánlják mert az a legdrágább.én nem próbáltam még egyiket sem csak van egy szülésznő barátnőm meg baba boltos is.

2010. nov. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, én mindkettőt próbáltam, úgyhogy tapasztalatból tudom, hogy az elektromos sokkal kényelmesebb és jobb, igaz drágább is. Én szülés előtt kaptam egy kézit kölcsön, ezt kb. 2 hétig tudtam használni, elegem lett abból, hogy mire "üresre" fejem a mellemet mindkét karom bedurran csuklótól vállig... Így aztán kinéztem a neten egy elektromosat (Avent egyébként) és a férjem elment és megvette. Na az egy megváltás volt!!! Pláne, ha éjjel 2-kor kellett fejni. Szülés előtt szerintem ne vedd meg, majd kiderül, ráér utána!
2010. nov. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi, akkor megveszem amit ajánlottak, használt de 2 év garis és 4000ft.
2010. nov. 11. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!